Скільки сільгоспземлі продали за час відкриття ринку



Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що станом на сьогодні укладено 23710 угод в рамках ринку землі.
Загалом продано 58520 га. Найбільше землі продано у Кіровоградській області – 9071,3 га, на другому місці Харківська область з 7313,7 га, на третьому Полтавська – 5215,4 га. Дніпропетровська область на четвертому місці з 4919,5.
Средня вартість 1 га по Україні склала 18271 грн.
Найдорожча земля в Київській області – 124416 грн. за га.
Найдешевша в Закарпатській області – 3516 грн. за га.
Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 5093 нотаріусів. Всього заяв – 5720, із них погоджено 5057, в черзі на розгляд - 3, відмову отримали 660. Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі.
Нагадаємо, 1 липня оголошено старт ринку землі. До 2024 року купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізособи-громадяни України з обмеженням в 100 гектарів. Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям. Питання продажу землі особам без українського громадянства та іноземцям вирішуватиметься тільки на загальнонаціональному референдумі.
Напомним, продать или найти новую или б/у технику вы можете в нашем разделе «Продажа техники».
А чтобы ничего не пропустить – подписывайтесь на наш канал в Telegram, Instagram, и Facebook! А также – на наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/agropravda/videos








Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів