У Прозорро.Продажі збільшилась кількість земельних аукціонів

2021-12-22 18:14:34 1481
У Прозорро.Продажі збільшилась кількість земельних аукціонів

У системі «Прозорро.Продажі» оголошено 2069 земельних аукціонів. Із них 1389 – із оренди та 680 із відчуження.

Загальна вартість усіх лотів, які пропонуються для здачі в оренду, – 52 млн грн, їх загальна площа – 9500 га.

ТОП-5 регіонів за стартовою вартістю таких лотів – Одеська, Хмельницька, Кіровоградська, Львівська, Київська області.

Вартість лотів із продажу – 645 млн грн, вони охоплюють площу в 1006 га. Тут серед лідерів за стартовою вартістю лотів – Львівщина, Київщина, Закарпаття, Одещина, Харківщина.

Уже успішно відбулися 460 земельних торгів.

Аукціонів із оренди суто сільськогосподарські землі в системі оголошено 1080.  Загальна площа земельних ділянок – майже 9 тис. га. А загальна вартість лотів – 20 млн га.

Аукціонів із продажу сільськогосподарські землі – 385. На ці лоти припадає понад 70 % від усіх земель, за якими відбуваються торги в «Прозоррро.Продажі».

Вони оцінюються в 145 млн грн. А загальна площа цих земельних ділянок – 810 га. Нагадаємо, що державні та комунальні землі продажу не підлягають.

Середнє зростання стартової ціни за земельними аукціонами у системі «Прозорро.Продажі» – 200 %.

У земельних аукціонах у середньому беруть участь 4 учасники.

Напомним, продать или найти новую или б/у технику вы можете в нашем разделе «Продажа техники».

А чтобы ничего не пропустить – подписывайтесь на наш канал в Telegram, Instagram, и Facebook! А также – на наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/agropravda/videos

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

  • Мотоблоки
  • Трактори
  • Комбайни
  • Транспорт
  • Для ґрунту
  • Збирання
  • Уборочная
  • Навантаж.
  • Добрива та полив
  • Причепи
  • Мототехніка
  • Добрива
  • ЗЗР