Аграрії Рівненської області відправили до Києва 6 вагонів пшениці
1867
Аграрії Рівненської області відправили до Києва 6 вагонів пшениці. Про це 3 березня на сторінці в Facebook повідомила Рівненська ОДА
«Усе для того, аби забезпечити хлібом українських військових та жителів столиці»,- підкреслюється у повідомленні.
Також повідомляється, що загалом в умовах воєнного стану агропідприємства Рівненської області працюють стабільно. На максимальні потужності переведено виробництво борошна, хліба, молочних та м'ясних продуктів.
«Водночас сільгоспвиробники, переробники, фермери активно допомагають Збройним силам України, іншим військовим формуванням та населенню. Мова йде і про продукцію, і про техніку і про кошти», - додали в ОГА.
3567
3339
4370
1714
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів