Аграрії Рівненської області відправили до Києва 6 вагонів пшениці
1866
Аграрії Рівненської області відправили до Києва 6 вагонів пшениці. Про це 3 березня на сторінці в Facebook повідомила Рівненська ОДА
«Усе для того, аби забезпечити хлібом українських військових та жителів столиці»,- підкреслюється у повідомленні.
Також повідомляється, що загалом в умовах воєнного стану агропідприємства Рівненської області працюють стабільно. На максимальні потужності переведено виробництво борошна, хліба, молочних та м'ясних продуктів.
«Водночас сільгоспвиробники, переробники, фермери активно допомагають Збройним силам України, іншим військовим формуванням та населенню. Мова йде і про продукцію, і про техніку і про кошти», - додали в ОГА.
11778
5431
5604
1714
4532
5209
4951
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів