На Миколаївщині розпочалася посівна
2022-04-04 14:00:09
1944
1944
На півночі Миколаївщини розпочалася сівба сільськогосподарських культур – аграрії сіють горох, ячмінь.
Про це 3 квітня Суспільному розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації Олена Піскун.
«Сіють горох, ярий ячмінь, готуються до сівби соняшника. Після вчорашніх дощів – з 10-15 квітня почнуть сіяти пізні культури, зокрема соняшник», – уточнила вона.
За словами О. Піскун, насіннєвим матеріалом, засобами захисту рослин та добривами аграрії забезпечені, є проблеми з дизельним паливом. Посіви озимих культур у районах, де не було боїв, перебувають у нормальному стані.
Читайте також
30.12.2024>Акції дилерів
10044
17.12.2020>Добрива
4727
31.10.2016>Законодавство
2810
12.09.2024>Техніка фермера
2394
20.07.2020>Комбайни
3536
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів