На Миколаївщині розпочалася посівна
2022-04-04 14:00:09
1943
1943
На півночі Миколаївщини розпочалася сівба сільськогосподарських культур – аграрії сіють горох, ячмінь.
Про це 3 квітня Суспільному розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації Олена Піскун.
«Сіють горох, ярий ячмінь, готуються до сівби соняшника. Після вчорашніх дощів – з 10-15 квітня почнуть сіяти пізні культури, зокрема соняшник», – уточнила вона.
За словами О. Піскун, насіннєвим матеріалом, засобами захисту рослин та добривами аграрії забезпечені, є проблеми з дизельним паливом. Посіви озимих культур у районах, де не було боїв, перебувають у нормальному стані.
Читайте також
12.12.2024>Агроринок
2200
25.05.2023>Трактори
3021
28.01.2019>Добрива
4304
17.11.2020>Агробізнес Life
2355
10.10.2022>Трактори
2362
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів