Полтавська область завершила сівбу ранніх зернових
2022-04-15 10:00:17
2342
2342
Про це 14 квітня у своєму Telegram каналі повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
«Як і планували, засіяли 100% від запланованих площ – майже 92 тис. га. З них близько 4 тис. га ярої пшениці, понад 78 тис. га ярого ячменю, 7,5 тис. га гороху та 2 тис. га вівса. Також на завершальному етапі сівба цукрових буряків – майже 90% від плану», - уточнив він.
Наразі, за словами очільника ОВА, в області розпочато сівбу соняшника й кукурудзи. Так, соняшником вже засіяно 13% від запланованого, кукурудзою – 6,8%.
Читайте також
09.06.2022>Агроринок
2144
19.09.2018>Агробізнес Life
2347
25.11.2023>Агробізнес Life
1134
18.11.2024>Техніка фермера
1479
30.07.2019>Агробізнес Life
2122
04.10.2017>Агробізнес Life
2346
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів