Полтавська область завершила сівбу ранніх зернових
2022-04-15 10:00:17
2341
2341
Про це 14 квітня у своєму Telegram каналі повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
«Як і планували, засіяли 100% від запланованих площ – майже 92 тис. га. З них близько 4 тис. га ярої пшениці, понад 78 тис. га ярого ячменю, 7,5 тис. га гороху та 2 тис. га вівса. Також на завершальному етапі сівба цукрових буряків – майже 90% від плану», - уточнив він.
Наразі, за словами очільника ОВА, в області розпочато сівбу соняшника й кукурудзи. Так, соняшником вже засіяно 13% від запланованого, кукурудзою – 6,8%.
Читайте також
29.09.2020>Трактори
3106
27.05.2022>Техніка фермера
2270
22.09.2017>Мототехніка
8142
14.04.2025>Техніка фермера
3541
20.07.2022>Агробізнес Life
1496
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів