На Запоріжжі росіяни готуються відібрати в людей землю
2022-05-06 11:18:43
1425
1425
За даними Запорізької ОВА, в Чернігівці росіяни змушують мешканців заповнювати папери щодо власності на землю – і таким чином хочуть відібрати у людей землю.
"У Чернігівці окупанти хочуть відібрати у людей землю. Змушують до 8 травня заповнити форму, у якій вказано скільки землі має власник, скільки - в оренді".
Зазначається, що лише після цього росіяни видадуть ліцензію на обробку землі. В іншому разі комендант відбере всю землю, яка не вказана в паперах - передає pravda.com.ua.
Читайте також
27.05.2016>Кредитування/лізинг
13507
08.08.2024>Автотехніка
5878
25.04.2023>Агроринок
6372
14.05.2015>Агроринок
5477
17.11.2020>Законодавство
2190
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів