На Запоріжжі росіяни готуються відібрати в людей землю
2022-05-06 11:18:43
1428
1428
За даними Запорізької ОВА, в Чернігівці росіяни змушують мешканців заповнювати папери щодо власності на землю – і таким чином хочуть відібрати у людей землю.
"У Чернігівці окупанти хочуть відібрати у людей землю. Змушують до 8 травня заповнити форму, у якій вказано скільки землі має власник, скільки - в оренді".
Зазначається, що лише після цього росіяни видадуть ліцензію на обробку землі. В іншому разі комендант відбере всю землю, яка не вказана в паперах - передає pravda.com.ua.
Читайте також
16.11.2018>Добрива
16191
13.11.2023>Комбайни
8159
26.05.2014>Агробізнес Life
6090
29.05.2018>Техніка фермера
2668
14.10.2013>Трактори
8719
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів