На Запоріжжі росіяни готуються відібрати в людей землю
2022-05-06 11:18:43
1427
1427
За даними Запорізької ОВА, в Чернігівці росіяни змушують мешканців заповнювати папери щодо власності на землю – і таким чином хочуть відібрати у людей землю.
"У Чернігівці окупанти хочуть відібрати у людей землю. Змушують до 8 травня заповнити форму, у якій вказано скільки землі має власник, скільки - в оренді".
Зазначається, що лише після цього росіяни видадуть ліцензію на обробку землі. В іншому разі комендант відбере всю землю, яка не вказана в паперах - передає pravda.com.ua.
Читайте також
10.09.2019>Агробізнес Life
9703
05.11.2013>Агробізнес Life
5358
07.08.2019>ЗЗР
2411
09.02.2015>Трактори
5057
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів