Окупанти вагонними нормами вивозять зерно зі складів Бердянська
2022-05-24 12:40:11
1364
1364
Уздовж усього Мелітопольського шосе вишикувалася автомобільна колона з вкрадених у перевізника «Аскет Шиппінг» зерновозів.
Про це розповів Ігор Мосійчук на сворїй сторінці ФБ.
Як йдеться в повідомленні, бердянці нарахували понад 30 фур із причепами, які завантажені зерном зі складів у районі заводу «Азовкабель».
Водії кажуть, що зерно везуть до Криму і далі в рашку.
Читайте також
08.01.2014>Ринок запчастин
4372
30.07.2018>Комбайни
5313
14.12.2019>Агроринок
3151
29.07.2014>Агробізнес Life
4822
07.05.2020>Агробізнес Life
2374
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів