Окупанти вагонними нормами вивозять зерно зі складів Бердянська
2022-05-24 12:40:11
1363
1363
Уздовж усього Мелітопольського шосе вишикувалася автомобільна колона з вкрадених у перевізника «Аскет Шиппінг» зерновозів.
Про це розповів Ігор Мосійчук на сворїй сторінці ФБ.
Як йдеться в повідомленні, бердянці нарахували понад 30 фур із причепами, які завантажені зерном зі складів у районі заводу «Азовкабель».
Водії кажуть, що зерно везуть до Криму і далі в рашку.
Читайте також
02.08.2018>Агроринок
4519
04.06.2022>Агробізнес Life
2011
03.04.2015>Трактори
6464
26.07.2024>Техніка фермера
2427
16.04.2021>Техніка фермера
3107
31.03.2022>Агробізнес Life
1751
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів