Окупанти вагонними нормами вивозять зерно зі складів Бердянська
2022-05-24 12:40:11
1365
1365
Уздовж усього Мелітопольського шосе вишикувалася автомобільна колона з вкрадених у перевізника «Аскет Шиппінг» зерновозів.
Про це розповів Ігор Мосійчук на сворїй сторінці ФБ.
Як йдеться в повідомленні, бердянці нарахували понад 30 фур із причепами, які завантажені зерном зі складів у районі заводу «Азовкабель».
Водії кажуть, що зерно везуть до Криму і далі в рашку.
Читайте також
08.01.2014>Ринок запчастин
4373
02.10.2023>Агробізнес Life
1315
05.10.2016>Законодавство
7581
17.09.2021>Агробізнес Life
1874
17.04.2026>Техніка фермера
2087
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів