Ще одна область почала обмолот ранніх зернових
2022-07-13 11:20:30
1521
1521
Аграрії Рівненської області розпочали збирати ранні зернові культури. Про це 11 липня повідомила пресслужба ОДА.
Уточняється, що у планах фермерів – обмолотити 195 тис. га пшениці, ячменю, жита та інших культур.
Згідно з повідомленням, в регіоні завершується підготовка складських приміщень для зберігання зерна. Загальна потужність складів в області – 1,41 млн тонн, яка повністю забезпечує потребу в зберіганні зерна ранніх зернових культур.
«Загалом посівна площа сільськогосподарських культур в області становить 622 тис. га. З них третина – під ранніми зерновими. На Рівненщині є близько 3,3 тис. комбайнів, тому плануємо провести жнива в оптимальні терміни», - розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Читайте також
13.03.2026>Агробізнес Life
2137
19.06.2021>Агробізнес Life
1838
19.09.2018>Агробізнес Life
2347
27.12.2022>Агробізнес Life
1545
30.07.2019>Агробізнес Life
2122
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів