Група АГРОТРЕЙД сертифікує продукцію для продажу в ЄС
1667
Група АГРОТРЕЙД вже отримала сертифікат, який підтверджує якість сої та дозволяє експортувати культуру до країн Європи.
Сертифікацію виконала компанія Organic Standard. «Цим документом фахівці гарантують, що соя Групи АГРОТРЕЙД вирощена без ГМО, з використанням якісних та дозволених в Європі добрив та хімії. Загалом компанія планує продати в країни ЄС близько 4000 тонн сої залишків минулого врожаю», — повідомляє менеджер систем якості та бізнес-процесів Групи АГРОТРЕЙД Михайло Ремізанцев.
Група АГРОТРЕЙД чекає на новий врожай, — цього року компанія засіяла соєю 3,1 тисячі гектарів, які теж планує експортувати.
Також на підприємстві Групи АГРОТРЕЙД на Чернігівщині відбувся аудит для отримання сертифікації ріпаку, що дозволить експортувати його в ЄС. Агрохолдинг планує продати приблизно 20 тисяч тонн нового врожаю ріпаку, і отримання сертифікату якості на товар — непохитна вимога Європейського Союзу.
Завершити процедуру сертифікації планується до 1 серпня.
8622
3640
5071
3962
3429
2065
4673
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів