«Агро-Ормс» розпочала збирання врожаю-2022
2022-07-25 14:40:43
1259
1259
Про це 22 липня повідомили на офіційній сторінці компанії у мережі Facebook.

«Розпочали жнивну кампанію з молотьби ярого ячменю. Далі в планах – збір врожаю озимої пшениці», - вказали в компанії.

Як зазначається, фахівці підприємства очікують цього року зібрати гідний врожай, адже прогноз – позитивний.
Читайте також
10.03.2023>Агробізнес Life
3567
26.02.2024>Агробізнес Life
1219
19.06.2021>Агробізнес Life
1838
25.10.2022>Трактори
1714
27.10.2016>Спецтехніка
4700
13.02.2020>Агробізнес Life
3790
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів