«Агро-Ормс» розпочала збирання врожаю-2022
2022-07-25 14:40:43
1257
1257
Про це 22 липня повідомили на офіційній сторінці компанії у мережі Facebook.

«Розпочали жнивну кампанію з молотьби ярого ячменю. Далі в планах – збір врожаю озимої пшениці», - вказали в компанії.

Як зазначається, фахівці підприємства очікують цього року зібрати гідний врожай, адже прогноз – позитивний.
Читайте також
07.11.2016>Комбайни
20142
26.02.2020>Техніка фермера
4133
22.09.2016>Нові технології
3802
09.02.2021>Техніка фермера
4143
23.03.2017>Добрива
5402
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів