Перше судно з початку війни йде по українське зерно
2022-08-04 11:19:19
1785
1785
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив спікер Одеської ОВА Сергій Братчук.
Він уточнив, що це буде турецький балкер OSPREYS під прапором Ліберії, який наразі йде від протоки Дарданелли курсом на порт Чорноморськ. Судно вийшло з турецького порту Іскендерун 31 липня та має прибути в Україну 5 серпня.
«Це буде перше судно з тих, що не було заблоковано в наших портах з 24 лютого, яке прямує по українське експортне зерно», - підкреслив С. Братчук.
Читайте також
10.03.2023>Агробізнес Life
3567
15.05.2026>Техніка фермера
1367
19.06.2021>Агробізнес Life
1839
25.10.2022>Трактори
1714
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів