Перше судно з початку війни йде по українське зерно
2022-08-04 11:19:19
1786
1786
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив спікер Одеської ОВА Сергій Братчук.
Він уточнив, що це буде турецький балкер OSPREYS під прапором Ліберії, який наразі йде від протоки Дарданелли курсом на порт Чорноморськ. Судно вийшло з турецького порту Іскендерун 31 липня та має прибути в Україну 5 серпня.
«Це буде перше судно з тих, що не було заблоковано в наших портах з 24 лютого, яке прямує по українське експортне зерно», - підкреслив С. Братчук.
Читайте також
23.05.2018>Техніка фермера
13046
11.10.2018>Законодавство
7431
09.12.2021>Агробізнес Life
1574
19.01.2018>Кредитування/лізинг
3120
04.10.2019>Техніка фермера
4886
09.02.2021>Техніка фермера
4143
30.06.2022>Агробізнес Life
1931
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів