На Житомирщині сівба озимих проведена на 15% площ
1236
В господарствах Житомирської області озимі культури на зерно посіяні на площі 24,3 тис. га, що становить 15% до запланованого. Про це повідомила пресслужба ОДА.
Зокрема, сівба пшениці проведена на площі 19,5 тис. га (14% до плану), жита – на 4,2 тис. га (35%), ячменю – на 0,6 тис. га (5%).
Окрім того, ріпак озимий висіяно на 39,9 тис. га, що становить 99% до запланованого.
Повідомляється, що під урожай-2023 у всіх категоріях господарств області озимі культури на зерно планується посіяти на площі 167,5 тис. га, що на 1,5 тис. га більше показника п.р.
Так, під озиму пшеницю відведено 143 тис. га (0,5 тис. га до показника 2021 р.), під жито озиме – 12,1 тис. га (+0,6 тис. га), під ячмінь озимий – 12,4 тис. га (+0,4 тис. га).
В той же час озимий ріпак планується посіяти на площі 41,5 тис. га, що на 1,8 тис. га менше.
2040
1698
2110
1537
1664
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів