Ворог краде з окупованої Луганщини майно агрофірм
2022-11-29 12:20:08
1330
1330
Окупанти проводять так звану "націоналізацію" майна агропромислових підприємств на окупованій Луганщині.
Про це повідомили в ранковому зведенні Генерального штабу у Facebook – передає pravda.com.ua.
Згідно з повідомленням, зокрема, в смт Білокуракине вони вивозять урожай та техніку з місцевих агрофірм.
Зазначимо, це далеко не перше повідомлення такого характеру.
Як ми вже розповідали, зниклі комбайни одного з підприємств Мелітополя через деякий час за системою геопизиціонування зафіксували в Чечні.
Читайте також
10.01.2014>Трактори
6396
05.10.2016>Законодавство
7580
21.04.2025>ЗЗР
3621
29.07.2014>Агробізнес Life
4822
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів