Ворог краде з окупованої Луганщини майно агрофірм
2022-11-29 12:20:08
1327
1327
Окупанти проводять так звану "націоналізацію" майна агропромислових підприємств на окупованій Луганщині.
Про це повідомили в ранковому зведенні Генерального штабу у Facebook – передає pravda.com.ua.
Згідно з повідомленням, зокрема, в смт Білокуракине вони вивозять урожай та техніку з місцевих агрофірм.
Зазначимо, це далеко не перше повідомлення такого характеру.
Як ми вже розповідали, зниклі комбайни одного з підприємств Мелітополя через деякий час за системою геопизиціонування зафіксували в Чечні.
Читайте також
24.04.2019>Агробізнес Life
8555
25.10.2022>Агробізнес Life
1623
25.05.2023>ЗЗР
4243
18.04.2017>Агробізнес Life
2984
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів