Ще одна область України розпочала весняну посівну
2023-03-17 10:00:58
1668
1668
Аграрії Кіровоградської області розпочали весняну посівну кампанію. Про це 16 березня на своїй сторінці у Facebook написав голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.
«Новини з весняного поля: аграрії почали посівну. Перша тисяча гектарів уже під ярим ячменем», - зазначив керівник області.
Також А. Райкович додав, що в цілому ярими зерновими в регіоні цього року планується засіяти понад 407 тис. га. Ще понад 773 тис. га займуть технічні культури.
Читайте також
06.07.2023>Агробізнес Life
1550
28.08.2024>Комбайни
2715
28.09.2023>Агробізнес Life
1442
22.09.2016>Трактори
5825
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів