Ще одна область України розпочала весняну посівну
2023-03-17 10:00:58
1667
1667
Аграрії Кіровоградської області розпочали весняну посівну кампанію. Про це 16 березня на своїй сторінці у Facebook написав голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.
«Новини з весняного поля: аграрії почали посівну. Перша тисяча гектарів уже під ярим ячменем», - зазначив керівник області.
Також А. Райкович додав, що в цілому ярими зерновими в регіоні цього року планується засіяти понад 407 тис. га. Ще понад 773 тис. га займуть технічні культури.
Читайте також
30.10.2019>Агробізнес Life
1950
12.03.2015>Ринок запчастин
5058
29.07.2014>Агробізнес Life
4820
10.08.2020>Трактори
4358
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів