Ще одна область України розпочала збирання врожаю
1129
Окремі господарства Волинської області наприкінці минулого тижня розпочали збирання озимого ячменю, повідомляє пресслужба обласної військової адміністрації.
«Очікується, що активна фаза жнив стартує наприкінці другої декади поточного місяця зі збирання озимого ріпаку та озимої пшениці», - вказується у повідомленні.
Також уточнюється, що загальна площа під зерновими і зернобобовими культурами в регіоні цьогоріч становить 303,3 тис. га, з яких 176,6 тис. га займають озимі: пшениця – 149,1 тис. га, ячмінь – 7,7 тис. га, жито – 1,7 тис. га.
Щодо ярих культур, то під них відведено 126,1 тис. га: кукурудза – 57 тис. га, овес – 30,8 тис. га, ячмінь – 20 тис. га, пшениця – 13,3 тис. га, гречка – 2,7 тис.га, горох – 2,2 тис.га, просо – 100 га.
«Крім того, підлягають обмолоту 152,3 тис. га технічних культур (ріпак – 51,8 тис. га, соняшник – 42,5 тис. га, соя – 58,0 тис. га)», - додали в ОВА.
13510
3833
3387
1556
6395
6741
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів