Японія розпочала постачання в Україну техніки для меліоративних систем
1212
Як йдеться в повідомленні, у рамках японської грантової допомоги Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) за сприяння Мінагрополітики розпочало постачання сучасної техніки для експлуатації меліоративних систем.
27 лютого водогосподарські організації Держрибагентства отримали перші подарунки від дружнього народу Японії – два сучасних універсальні екскаватори-навантажувачі Кomatsu.

Ця техніка призначена істотно покращити ефективність виконання ремонтних та доглядових робіт на об’єктах державної меліоративної інфраструктури в Україні.
Загалом за цим сегментом грантової допомоги передбачено постачання для водогосподарських організацій Держрибагентства понад 90 одиниць сучасної техніки провідних японських та світових виробників – екскаваторів, тракторів, бульдозерів, кранів, тралів, тягачів, пікапів, косарок, земснарядів тощо.
5705
3834
1212
3730
5280
4223
3664
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів