Укураїнські бійці захопили ще один ЗРГК «Панцырь-С1»
2022-03-11 16:06:57
1650
1650
Бійці Сил спеціальних операцій внаслідок успішної операції взяли ще один трофейний самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцырь-С1».
Згідно з даними дослідники з oryxspioenkop.com, які відстежують знищену, пошкоджену, покинуту тощо техніку російських окупаційних військ, вже четвертий втрачений для рашистів «Панцырь», з яких три машини – цілі, трофейні.
Також 10 березня відразу рота танків рашистів стала трофеєм ЗСУ на Чернігівщині.
Читайте також
19.09.2018>Агробізнес Life
2347
25.11.2023>Агробізнес Life
1134
18.11.2024>Техніка фермера
1481
30.07.2019>Агробізнес Life
2122
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів