В Україні представили причепи для агрогосподарств із художнім розписом
1183
Справжні витвори технічного та художнього мистецтва — причепи для використання у тваринництві від «Завод СПД Петров», розмальовані талановитим художником були представлені на Агро Челендж 2026
Пам'ятаєте розповідали, що першою в світі розписала авто художниця походженням з Одеси Соня Делоне. сталося це в 1925 році, коли на обкладинці британскогої версії журналу Vogue дебютувало авто, з розписом незвичним стилем ар-деко.


Так от через 101 рік теж українська художниця обрала для розпису кузови причепів українського виробництва.


Арт-сенсація виставки: Центральне місце та серця всіх гостей підкорила особлива експозиція. Справжні витвори технічного та художнього мистецтва — причепи для використання у тваринництві від «Завод СПД Петров», розмальовані талановитим художником!


На одному розгорнувся колоритний сюжет із козаками та соняшниками, а на іншому розквітли червоні маки — символ нашої очікуваної Перемоги.


Ці шедеври не довго затрималися на виставці: обидва арт-причепи знайшли своїх покупців прямо на Дні поля!



1075
1086
1403
1334
1183
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів