На Львівщині провели демонстрацію самохідного обприскувача Condor Agrifac

2026-08-10 15:15:42 40
На Львівщині провели демонстрацію самохідного обприскувача Condor Agrifac

Нещодавно наші колеги з Львівської області провели демонстрацію самохідного обприскувача Condor Agrifac зі штангою 36 м та випробували машину в реальних польових умовах одного з клієнтів регіону

Для клієнта особливо важливо було перевірити, наскільки якісно обприскувач стабілізує штангу під час роботи на горбистому рельєфі, а також чи забезпечує точне дотримання заданої норми виливу.

Коротко про умови:

  • Швидкість роботи - 15–20 км/год
  • Норма виливу - 120 л/га

У підсумку Agrifac Condor відмінно впорався з поставленими завданнями

Особливо клієнт відзначив систему HighTechAirPlus, яка дозволяє плавно регулювати розмір краплі -від дуже дрібної до грубої - без необхідності заміни форсунок. Це допомагає забезпечити оптимальне покриття посівів, стабільніше розпилення та меншу чутливість до вітру.

Детальну інформацію щодо техніки Agrifac можна отримати у менеджерів компанії ТЕХНОТОРГ, або за телефоном 067 515 67 75

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

  • Мотоблоки
  • Трактори
  • Комбайни
  • Транспорт
  • Для ґрунту
  • Збирання
  • Уборочная
  • Навантаж.
  • Добрива та полив
  • Причепи
  • Мототехніка
  • Добрива
  • ЗЗР