Уряд змінює порядок проведення інвентаризації земель
2022-08-10 14:57:37
2252
2252
5 серпня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку проведення інвентаризації земель» № 866, розроблену Держгеокадастром з метою отримання в процесі інвентаризації земель відомостей про відповідні меліоративні мережі та їх складові частини для внесення до Державного земельного кадастру та здійснення державної реєстрації речових прав на меліоративні мережі або їх частини.
Постановою визначено, зокрема:
- новий об’єкт інвентаризації земель – земельні ділянки, на яких розміщені меліоративні мережі або їх складова частина (складові частини);
- перелік відомостей, які зазначаються на робочому та зведеному інвентаризаційних планах у разі, коли об’єктом інвентаризації земель є земельні ділянки, на яких розміщені меліоративні мережі або їх складова частина (складові частини);
- підставу для проведення інвентаризації земель (у разі коли об’єктом інвентаризації є земельні ділянки, на яких розміщені меліоративні мережі або їх складова частина (складові частини) – договір, укладений між замовником та розробником документації із землеустрою.
Читайте також
06.11.2018>Техніка фермера
4237
22.10.2020>Агробізнес Life
2163
14.12.2019>Агроринок
3151
04.10.2023>Агробізнес Life
1288
24.02.2016>Агробізнес Life
2821
27.05.2021>Техніка фермера
2445
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів