1

(3 відповідей, залишених у Новости проекта)

Ви знімок робили? Може, Вам таам не те що коронку, а імплант треба ставити. Ну а без знімка цього побачити просто не вдасться.

2

(2 відповідей, залишених у Новости проекта)

Вам би для початку з потужністю обладнання та брендом визначитися, а потім вже шукати варіанти саме у Вашому регіоні. Ну і було бі добре, якби Ви зорієнтували нас по своєму бюджету, це допомогло би даваати більш адекватні поради.

3

(2 відповідей, залишених у Новости проекта)

Є ділянка на Київщині. Допоможіть, будь ласка, розібратися з дренажною системою - варто самостійно робити чи все ж таки найняти спеціалістів?

4

(2 відповідей, залишених у Агробизнес в Украине)

А других вариантов с поливом Вы не можете придумать? Есть же системы автоматизированного полива...

5

(5 відповідей, залишених у Агробизнес в России)

Коллеги, подскажите, какие травосмеси для пастбища вы используете в своей практике? Мы находимся на юге России, так что климат, конечно, накладывает свой отпечаток на нашу деятельность.

Тоже любопытно

Хотелось бы побольше активных обсуждений... Почему-то народ приходит и быстро уходит, судя по количеству сообщений у форумчан...

8

(8 відповідей, залишених у Удобрения)

Мне кажется, пакеты не такие удобные, все-таки контейнеры в этом плане практичнее, хоть и дороже. Я в Эпицентре смотрел, но, честно говоря, меня ничего особо не впечатлило - качество так себе, а вот ценники, конечно, не фонтан...

Кстати, реально очень удобный калькулятор.

10

(3 відповідей, залишених у Агробизнес в Украине)

Я думаю, что с каждым годом эти квоты будут уменьшать, чтобы обеспечить рынок сбыта собственным аграриям.