УКАБ оновив склад Президії на наступні роки

2021-12-01 12:55:54 885
УКАБ оновив склад Президії на наступні роки

30 листопада асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” оголосила новий склад Президії на наступні два роки.

Рішення було прийнято шляхом голосування серед членів асоціації, під час якого була обрана нова Президія із 12 осіб — топ-менеджерів компаній-лідерів агросектору України.

Новим Президентом, за рішенням переважної більшості членів асоціації, було обрано Петра Мельника, виконавчого директора Agricom Group. Вітаємо Петра Мельника з призначенням на посаду та сподіваємось, що разом ми продовжимо ефективно відстоювати інтереси агробізнесу в Україні та впроваджувати важливі ініціативи. Водночас, дякуємо Алексу Ліссітсі, генеральному директору ІМК, який 14 років з початку заснування був Президентом асоціації, та зробив неоціненний внесок в її розвиток.  

“УКАБ сьогодні - це більше, ніж просто асоціація. Це спільнота, яка має значний вплив на українську агропромислову галузь. Тому наш фокус не змінюється. Ми плануємо розвивати Клуб, налагоджувати ділові контакти між лідерами агроспільноти та міжнародними компаніями, які є учасниками асоціації. Також ми продовжимо найкращим чином висвітлювати їхні інтереси та будувати діалог з органами державної влади. Все це повинно сприяти розвитку агропромислової галузі та підвищувати її результативність. Крім того, серед задач, які стоять перед УКАБ, - подальше покращення земельної реформи та вирішення проблеми здорожчання вартості добрив в Україні”, - відзначив новообраний Президент асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Петро Мельник.

Окрім Президента, маємо ще одне важливе призначення в члени Президії - Віце-президенткою УКАБ стала Катерина Рибаченко, генеральна директорка компанії “Агро-Регіон”.

“Для мене це велика честь та відповідальність зайняти дану посаду. Розумію, що на роботу в асоціації потрібно витрачати багато часу, і в нас попереду низка питань для відстоювання власної позиції, але я готова до цих викликів. Особисто для себе вбачаю величезну цінність в УКАБ, як організації, яка об’єднує гравців ринку, покращує роботу сектору, розвиваючи конкурентне середовище, та зміцнює позиції України на міжнародному ринку. Переконана, що в найближчому майбутньому робота об’єднання має зосереджуватись на трьох напрямках  – верховенство права і однакові правила гри для всіх, підвищення ефективності використання ресурсів і доведення процесу до максимально оптимального стандарту та розвиток освіти, адже без висококваліфікованих кадрів неможливий прогресивний розвиток галузі”, - прокоментувала Віце-президентка УКАБ Катерина Рибаченко.

До складу новообраної Президії також увійшли:  Алекс Ліссітса, Генеральний директор ІМК, Юрій Мельник, Перший заступник виконавчого директора МХП, Ігор Шилюк, Генеральний директор ТОВ «Сігнет Холдинг», Дмитро Скорняков, Генеральний директор Harveast Holding, Дмитро Кравченко, Голова Наглядової ради LNZ Group, Сергій Кролевець, Генеральний директор компанії «Ерідон», Сергій Кравчук, Генеральний директор ТОВ «ГАЛС АГРО», Роман Шаповал, Регіональний директор AGCO, Петро Михайлишин, Генеральний директор  ТОВ «Епіцентр К», Олена Ворона, Директор з операційної діяльності Групи АГРОТРЕЙД.

Напомним, продать или найти новую или б/у технику вы можете в нашем разделе «Продажа техники».

А чтобы ничего не пропустить – подписывайтесь на наш канал в Telegram, Instagram, и Facebook! А также – на наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/agropravda/videos

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР