Польща не вводитиме заборону транзиту української агропродукції



Міністерство сільського господарства та розвитку села Польщі наразі не зверталося до уряду країни з пропозицією про призупинення транзиту української сільгосппродукції.
Відповідне офіційне повідомлення розміщене на сайті міністерства.
«У зв’язку з тим, що українська сторона заявила про мінімальне обмеження транзиту її сільгосппродукції через Польщу в період з квітня по червень п.р, міністерство не зверталося до уряду із заявою про призупинення транзиту української сільгосппродукції через Польщу», - йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що продовжується робота по реалізації попередньо досягнутих домовленостей з представниками протестуючих фермерів. Зокрема, триває процесс затвердження правил надання додаткових субсидій виробникам зернових культур та продовжується робота щодо збереження рівня сільськогосподарського податку на рівні 2023 р.
«Зберігається ембарго на ввезення з України зернових культур (включно з кукурудзою), ріпаку, соняшнику, борошна, висівок, шроту та макухи», - додали в міністерстві.






Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів