У червні може зрости ставка плати за використання зерновозів



Наступного місяця може зрости ставка плати за використання зерновозів філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця».
Таку думку висловив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи товариства Валерій Ткачов під час онлайн-наради з учасниками аграрного ринку 23 травня, пише Rail.insider.
«Ми на сьогодні фіксуємо значне збільшення попиту на наші вагони (вагони Укрзалізниці, — ред.). Уже вантажимо в середньому приблизно 250 вагонів щодоби. Учора, наприклад, взагалі було навантажено понад 400 вагонів ЦТЛ. Це рекорд, мені здається, за два останні місяці. Тобто бачимо високий попит на вагони ЦТЛ», — розповів представник товариства.
Він додав, що з огляду на таку динаміку наступного місяця може зрости ставка плати за використання зерновоза ЦТЛ.
Зауважимо, що у квітні та травні ставка плати за використання зерновозів становила 1100 грн на добу без ПДВ.
Як повідомлялося раніше, з початку травня залізницею перевезено понад 2,6 млн т зернових.







Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів