Corteva виводить на український ринок інноваційний інсектицид

2022-02-22 15:23:58 2464
Corteva виводить на український ринок інноваційний інсектицид

Corteva Agriscience вивела на український ринок новий інсектицид Радіант, створений на основі інноваційної молекули Jemvelva active.

Молекула Jemvelva active утворена в результаті процесу ферментації ґрунтової бактерії Saccharopolyspora spinosa, має унікальний механізм дії (IRAC Group 5) та не має відомої перехресної стійкості. Вона вже широко відома в країнах Європи та США і отримала численні визнання, включаючи премію американської Агенції по захисту довкілля (EPA) Green Chemistry Awards, яка відзначає продукти, що відповідають принципам «зеленої» хімії в хімічному дизайні, виробництві та використанні. Екологічно чисте рішення для захисту рослин має влучну назву – «Jemvelva», що походить від слів англійською «gem» (коштовний камінь) та «velvet» (оксамит), та свідчить про природний прихований скарб, м’який і делікатний для навколишнього середовища.

В Україні  продукт буде наявний в продажу у офіційних дистриб’юторів Corteva під комерційною назвою Радіант та буде доступний для застосування на польових та плодоовочевих культурах. Препарат ефективний при низьких нормах застосування та контролює широкий спектр шкідників (представників ряду лускокрилих, двокрилих, жорсткокрилих, рівнокрилих і трипсів, зокрема бавовникову совку, капустяну міль, кукурудзяного стеблового метелика, трипсів), підтримуючи природній баланс агробіоценозу. Унікальний механізм дії дозволяє уникнути перехресної резистентності з інсектицидами інших хімічних груп. Інсектицид Радіант має трансламінарну дію та має здатність переміщатись вгору по ксилемі у випадку нанесення в зону кореневої системи. Препарат  стійкий до ультрафіолетового випромінювання і опадів.

Характеристики молекули Jemvelva active роблять інсектицид Радіант не лише безпечним для навколишнього середовища в разі застосування згідно етикетки, але і таким, що сприятиме експорту української сільськогосподарської продукції в країни ЄС, допомагаючи виробникам дотримуватися суворих рекомендацій щодо обмежень залишків ЗЗР (MRL).

«Українські фермери прагнуть використовувати інсектициди, які дозволять їм ефективно контролювати шкідників, не шкодячи довкіллю та зберігаючи баланс на полі, що відповідає запитам сучасних споживачів. Мета Corteva – допомагати сільгоспвиробникам об’єднувати сталі практики землеробства з високою продуктивністю, тож наші науковці приділяють багато зусиль розробці препаратів, які отримані з природних матеріалів і доповнюють сучасні виробничі системи сільського господарства. Ми раді представити цю інновацію українським сільгоспвиробникам»,  - заявив Сергій Саблук, категорійний менеджер Corteva Agriscience.

Нагадаємо, продати або знайти нову або б/в техніку ви можете у нашому розділі «Продаж техніки».

А щоб нічого не пропустити – підписуйтесь на наш канал в Telegram, Instagram, и Facebook! А також – на наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/agropravda/videos

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР