Супер-комбайн Case IH отримав світову нагороду за дизайн

2024-04-17 16:26:06 1803
Супер-комбайн Case IH отримав світову нагороду за дизайн

Новітній вигляд (і «внутрішній світ») комбайна нового покоління Case IH Axial-Flow отримав міжнародний приз Dot Design Award за дизайн продукту.

Нагорода Red Dot Design Award, яка оцінюється щорічно, є одним із найбільших у світі конкурсів дизайну.

Нагадаємо, натяки щодо нової серії Axial-Flow від Case IH були представлені на виставці Agritechnica 2023, а новий комбайн дебютував в Північній Америці нещодавно.

Case IH Axial-Flow 11 – комбайн класу 10+, оснащений двороторною технологією, а також інноваційною системою автоматизації AFS Harvest Command.

ТОПовий комбайн лінійки оснащений 16-циліндровим двигуном FPT Cursor потужністю 775 к.с. (але ходять чутки, що готується модель з двигуном об'ємом 20 літрів і потужністю до 1000 к.с.), зерновим бункером об'ємом майже 20 куб.м та системою вивантаження продуктивністю 211 літрів за хвилину.

Ротори комбайна рухаються приводом power plus CVT, де швидкість обертання роторів можна регулювати для різних культур. Вони також можуть обертатися у зворотному напрямку. На роторах встановлені ударні планки HX+, нова ступінчаста конструкція корпусу ротора має забезпечити ефективніший процес виділення зерна з колосу.

Дисплей AFS Pro 1200 забезпечує новий рівень продуктивності та підключення для збирання врожаю. Дисплей оснащений екраном із захистом від відблисків, можливістю Bluetooth і знайомим інтерфейсом на базі Android. Комбайни AF11 оснащені двома такими дисплеями, розташованими в межах легкої досяжності.

Також доступна вже знайома система автоматичного регулювання комбайна Case IH AFS Harvest Command. Вона використовується для автоматичного налаштування параметрів комбайна залежно від поточних умов збирання та складається лише з камери (сканує зерно, що надходить у бункер, і вказує на наявність пошкоджень або забруднень) і пари датчиків. Решту параметрів система отримує від основних робочих датчиків. Від оператора залежить лише введення типу зібраного врожаю або вибір однієї зі стратегій збирання (акцент на якість зерна чи максимальну продуктивність). Потім система автоматично регулює ротор, сита або швидкість руху під час збирання. Це важливий помічник як для досвідчених, так і для недосвідчених комбайнерів.

Машина також має нову систему очищення Cross Flow Plus, яка має на 32% більшу поверхню очищення, ніж попередні моделі.

«Нагорода Red Dot Design Award є великою честю для команди дизайнерів, що стоїть за новим Axial Flow», — каже Девід Вілкі, директор з промислового дизайну материнської компанії Case IH CNH. – «Ми хотіли створити зовнішній вигляд, який показав би, що цей комбайн — це набагато більше, ніж оновлення існуючих ідей щодо техніки, і це щось справді зовсім інше. Мені дуже приємно, що журі Red Dot відзначило наші зусилля зі створення стилю, який відповідає значній суті Axial-Flow AF».  

Як стало відомо AgroPravda.com, після американської, очікується також і європейська презентація машини. Тож через деякий час комбайн можна буде очікувати і в Україні. У серійне виробництво він повинен вийти в 2025 році.

Докладніше про техніку Case IH в Україні – читайте на сайті виробника: www.caseih.com, а також дивіться на каналі youtube.com

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР