KWS провела польові випробування роботизованих систем контролю бур’янів

2021-05-25 16:17:11 485
KWS провела польові випробування роботизованих систем контролю бур’янів

У співпраці з Геттінгенським університетом (відділення сільськогосподарського машинобудування) та Інститутом дослідження цукрових буряків (IfZ) компанія KWS провела польові випробування різноманітних роботизованих систем контролю бур’янів у посівах цукрового буряка впродовж сезону 2020 року.

Початкові результати дуже обнадійливі: 2 механічні роботи для прополки значно зменшили щільність бур’янів за декілька проходів по полю. Роботизований пристрій, механізм якого заснований на застосуванні гербіциду, дозволяє на майже 80% зменшити кількість гербіциду, що використовується порівняно з традиційними методами обприскування. Застосування такої роботизованої системи майже на 70% зменшує популяцію бур’янів.

Стан популяції бур’янів було проаналізовано у процесі польових випробувань до та після використання роботів.

Штефан Мелдау, керівник цього проєкту зі сторони компанії KWS, підсумовує результати: «У рамках цього проєкту під назвою «Майбутнє вже тут – роботи для прополювання полів» наша компанія надає поля для практичних випробувань виробникам високоточних технологічних систем для боротьби з бур’янами. Вже можемо зробити перші висновки, що жодна із систем, випробуваних до сьогодні, не готова до 100% індивідуального застосування на полі. Однак, забігаючи наперед, зазначаємо, що роботизовані технології у комбінації з іншими заходами та методами контролю мають перспективи дуже успішного подальшого використання.»

В умовах органічного землеробства механічне знищення бур’янів за допомогою роботизованих систем порівнювали із застосуванням ручної мотики. На додачу до знищення бур’янів, робот FarmDroit також здійснював високоточний посів. Роботизовані системи спершу застосували перед появою паростків цукрових буряків для винищення перших сезонних бур’янів. Посіви, де випробувався робот FarmDroid, продемонстрували на 40% менше бур’янів у період сходів цукрового буряка, ніж інші демонстраційні ділянки. Постійне використання робота впродовж тижня по всій довжині рядків зупинило формування нових бур’янів на ранніх стадіях розвитку рослин. На кожній з 3-х випробувальних ділянок роботизованій системі farming revolution вдалося винищити до третини бур’янів у кожному з рядків.

Бур’яни, які прилягали до цукрових буряків, жоден із роботів був неспроможний видалити.

«Зараз нам цікаво дізнатися, скільки робочих годин ми можемо зекономити порівняно з ручним методом та скільки часу потрібно для обслуговування роботизованої системи,» - коментує пан Мелдау.

Повертаючись до порівняння методів захисту із задіянням гербіцидів, польовий робот компанії ecoRobotix видалив близько 70% бур’янів у якості супутнього заходу контролю. У процесі вибіркового та високоточного розпилення у порівнянні із традиційними методами було використано лише п’яту частину звичайної кількості гербіциду.

«Система високоточного обприскування допоможе значно зменшити кількість гербіциду на полях з меншою площею. Однак, у рамках ефективного широкомасштабного застосування робот шириною лише у два метри не має достатніх технічних можливостей для полів із більшою площею,» - пояснює Штефан Мелдау.

Компанія ecoRobotix взяла до уваги такі висновки, і вже пропонує традиційні системи обприскування із значно вищим технічним потенціалом для застосування на великих площах.

Доктор Пітер Хоффман, член Ради директорів компанії KWS, відповідальний за сегмент цукрових буряків акцентує увагу на зобов’язанні компанії підтримувати стале сільське господарство: «Ми хочемо активно сприяти ефективному зменшенню використання пестицидів у довгостроковій перспективі. Таке зобов’язання розширює межі основної діяльності компанії – наше насіння стійке проти хвороб та впливу змін клімату. Такими проєктами, як тестування польових роботів, ми підтримуємо розвиток успішних технологій майбутнього. Результати досліджень показують, що роботизовані системи можуть допомагати зменшувати кількість використання гербіцидів у випадку з традиційними методами землеробства, а у випадку з органічним землеробством – навіть збільшувати його прибутки.»

Напомним, продать или найти новую или б/у технику вы можете в нашем разделе «Продажа техники».

А чтобы ничего не пропустить – подписывайтесь на наш канал в Telegram, Instagram, и Facebook! А также – на наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/agropravda/videos

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Популярные товары

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Тракторы
 • Комбайны
 • Транспорт
 • Для почвы
 • Жатки
 • Уборочная
 • Погрузки
 • Удобрения и полив
 • Прицепы
 • Мототехника
 • Химия для почвы
 • Химия для растений