Trimble представила нові надсучасні дисплеї GFX

2022-10-04 11:23:50 2248
Trimble представила нові надсучасні дисплеї GFX

Компанія Trimble представила нові дисплеї GFX-1260 і GFX-1060. Ці швидкі, потужні та взаємопов'язані рішення надають аграріям інструменти та можливості, які потрібні для використання наступного покоління технологій точного землеробства в їхній повсякденній роботі.

Нові дисплеї GFX-1260 і GFX-1060 прості та зручні у використанні, завдяки інтерфейсу Precision-IQ їх можна швидко встановити та перенести з одного транспортного засобу на інший. Така інновація усуває необхідність у додаткових дисплеях на різних транспортних засобах і забезпечує максимальну сумісність та функціональну універсальність відповідно до оперативних або сезонних потреб кожного аграрія. Це також означає скорочення часу навчання для операторів. Міцна конструкція дисплеїв GFX здатна витримати практично будь-які сільськогосподарські умови: від складних погодних –  як-от пил і підвищена вологість, до важких польових умов, що створюють вібрацію. Завдяки підвищеній надійності ці нові дисплеї працюють у той час, коли працюють аграрії – вдень і вночі – і потребують мінімального часу простою або технічного обслуговування.

Широкий асортимент дисплеїв GFX дає змогу задовольнити потреби будь-якого господарства, з огляду на бюджет, марки обладнання та поставлених перед ним завдань. Дисплеї можна комбінувати і підбирати для відповідності будь-якому робочому процесу, вони добре сумісні з транспортними засобами та різноманітним причіпним обладнанням. Завдяки довготривалій модульній технології ці дисплеї допомагають господарствам легко розвиватися, спрощуючи оновлення точних технологій та забезпечуючи захист майбутнього за допомогою простих у використанні рішень і компонентів, що масштабуються в міру необхідності.

Дисплеї GFX-1260 і GFX-1060 на базі Android обробляють дані більш ніж удвічі швидше, якщо порівнювати з дисплеями попередніх поколінь, полегшуючи найскладніші робочі процеси в сільському господарстві, підвищуючи точність і ефективність усіх операцій. Володіючи більшою потужністю, швидкістю і надійністю, ці дисплеї дають змогу аграріям легко встановлювати і налаштовувати все обладнання на операції за допомогою польового застосунку Precision-IQ від Trimble, включно з різноманітними системами автоводіння, управління додатками, керування причіпним обладнанням, картографуванням та реєстрацією даних, профілями обладнання, сигналами з камер від під'єднаних пристроїв та іншим доступом до інтернету/застосунків. У сукупності ці функції дають змогу економити час, підвищувати продуктивність і максимізувати прибуток. Крім того, аграрії та оператори можуть швидко та легко обмінюватися даними в межах господарства, що полегшує їхнє повсякденне життя і позитивно позначається на підсумкових показниках.

"Ці дисплеї нового покоління пропонують аграріям поліпшену продуктивність, щоб наші рішення для точного землеробства працювали так само інтенсивно, як і вони самі, – сказав Джим Чемберс, старший віцепрезидент і генеральний менеджер Trimble Agriculture. – Ці два поліпшених дисплеї GFX дають аграріям можливість ухвалювати більш точні рішення, засновані на даних, забезпечуючи позитивну економію трудових годин, пального, виробничих витрат, надлишкового внесення добрив і багато чого іншого".

Дисплеї GFX-1260 і GFX-1060 сумісні з навігаційними контролерами NAV-500 і NAV-900, що підвищує інвестиційну цінність без додаткових робіт. У парі з NAV-900 аграрії тепер отримують сантиметрову точність, оскільки перший рік провідного сервісу корекції CenterPoint® RTX від Trimble включено у вартість покупки. Доступ до високоточних сигналів корекції 2,5 см (1 дюйм) зумовлює простий спосіб переконатися в надійності, повторюваності навігаційних ліній, а також зменшенні кількості перекриттів та пропусків, що позитивно позначається на підсумковому прибутку кожного агровиробника.

Дисплей GFX-1060 від Trimble – це 10-дюймовий (25,6 см) дисплей на базі Precision-IQ із швидшим процесором, збільшеною оперативною та фізичною пам'яттю, оновленою ОС Android, та оновленими можливостями Wi-Fi та Bluetooth®. Також у дисплеї GFX-1060 додані співпроцесори для гарантування безпеки, входи для двох зовнішніх камер та додаткові можливості під'єднання керування причіпним обладнанням.

Дисплей GFX-1260 забезпечує ті самі оновлення в 12-дюймовому (30,7 см) форматі. GFX-1260 доповнює сімейство дисплеїв GFX завдяки великому розміру екрана та можливості під'єднання навігаційного контролера, що робить його чудовим варіантом для аграріїв, які бажають перейти від дисплея середнього рівня до дисплея високого класу, та тих, хто віддає перевагу більшому екрану та має підвищені операційні вимоги.   

Як і всі технології Trimble, дисплеї сімейства GFX супроводжуються навчанням і підтримкою з боку мережі офіційних дилерів Trimble. Обидва дисплеї вже доступні для замовлення в дилерській мережі Trimble.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР