opetне рішення для агротехніки

2023-01-31 10:43:36 32915
opet-НЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АГРОТЕХНІКИ

У 2022 році СЕЛМ АГРО та промислова група Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. підписали договір про співпрацю

Протягом багатьох років аграрний бізнес України, знає компанію СЕЛМ АГРО, як національного постачальник запасних частин до ґрунтообробної та самохідної техніки брендів: Lemken, Farmet, Kverneland, Kuhn, VogelNoot, GregoireBesson, JohnDeere, Case, Claas і інших.

У 2022 році СЕЛМ АГРО та промислова група  Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. підписали договір про співпрацю – компанія СЕЛМ АГРО стала всеукраїнським дистриб'ютором бренду мастильних матеріалів Opet в агропромисловому комплексі. У червні 2022 року торговельна мережа СЕЛМ АГРО розпочала постачання мастильних матеріалів своїм клієнтам на агроринку.

 
Інформація про мастильні матеріали Opet:

Бренд Opet - це мастильні матеріали для аграрної та вантажної техніки, легкових автомобілів, мотоциклів, водного транспорту та всіх галузей промисловості. Лінійка продукції містить у собі широкий асортимент моторних, гідравлічних та трансмісійних олив, антифризу, консистентних мастил та гальмівної рідини для обслуговування будь-яких машин та механізмів.

Оливи та мастила Opet виготовляються на заводі, який входить у п'ятірку найсучасніших і найтехнологічніших заводів Європи. Мастильні матеріали виробництва Opet є продукцією первинної заливки, на заводах Туреччини, в техніку: CASE, NEW HOLLAND, FORD TRUCKS, FIAT, OTOKAR та інші.
На фото: Буряк Володимир, менеджер з постачання СЕЛМ АГРО (ліворуч) Новіков Дмитро, керівник з розвитку регіональних продажів СЕЛМ АГРО (праворуч)

«В Україну мастильні матеріали Opet поставляються напряму з заводу. Компанія СЕЛМ АГРО, як офіційний дистриб'ютор, гарантує клієнтам оригінальність продукції.

СЕЛМ АГРО має мережу складів по Україні, в якій, поряд із запчастинами, тепер представлені мастильні матеріали. Це дозволяє клієнту отримувати продукцію без затримок, робити позапланові закупівлі, що є особливо актуальним у сезон», - Буряк Володимир, менеджер з постачання.

«Компанія СЕЛМ АГРО більше 20 років працює на ринку запасних частин для агробізнесу. Ми постійно розвиваємо наш асортиментний портфель. Навіть складний 2022 рік не зупинив нас у нашому русі у бік комплексного рішення для агробізнесу. Мастильні матеріали Opet є логічним продовженням нашого асортименту. Інфраструктура компанії та досвід роботи із сільгосптехнікою, дозволяє нам бути повноцінним учасником ринку мастильних матеріалів та прямим партнером великого виробника. На сьогоднішній день ми є офіційним дистриб'ютором бренду мастильних матеріалів Opet в агропромисловому комплексі», - Новіков Дмитро, керівник з розвитку регіональних продажів.

На фото: Чайка Роман, менеджер, Черкаська філія СЕЛМ АГРО

«У лінійці Opet є повний перелік мастильних матеріалів, які можуть застосовуватись в якості альтернативи оригінальних олив (маються на увазі оливи за назвою техніки). Мастильні матеріали Opet мають допуски та відповідають специфікаціям провідних виробників сільгоспмашин та вантажної техніки: CASE, NEW HOLLAND, JOHN DEERE, AGCO, CLAAS, MAN, VOLVO, FORD, MERCEDES-BENZ, VOLKSWAGEN і інші. Серед моїх клієнтів є великі та відомі агрокомпанії, які мають сучасний парк техніки та пред'являють до мастильних матеріалів підвищені вимоги. Вони вже змогли переконатися, що продукція Opet ідеально адаптована до аграрної та вантажної техніки, яка працює зі специфічними навантаженнями», - Чайка Роман, менеджер.

 

На фото: Громенко Ольга, маркетолог СЕЛМ АГРО

«Ринок мастильних матеріалів, як і всі інші ринки, переживає складні часи - суттєве скорочення об'єму ринку, зміна курсу валют, зростання цін на сировину, подорожчання логістики та інші фактори, негативно впливають на попит та, іноді, змушують споживача економити на якості мастильних  матеріалів, що негативно позначається на роботі машин та механізмів. Компанія СЕЛМ АГРО у ці непрості часи на боці своїх клієнтів! Незважаючи на всі складнощі, у нас діє програма лояльності, ми проводимо акції. Вже незабаром розпочнеться чергова акція для споживачів Opet із цінними призами. Слідкуйте за нашими соцмережами та інформацією на сайті, питайте про поточні акції у менеджерів СЕЛМ АГРО!», - Громенко Ольга, маркетолог.

 

На фото: Гончаренко Петро, менеджер, Черкаська філія СЕЛМ АГРО

«Парк техніки українського аграрного підприємства є дуже різноплановим. У ньому, як привило, є і сучасна імпортна техніка, і техніка вітчизняного виробництва. Асортименти Opet дозволяє мені запропонувати клієнту продукт для кожної одиниці техніки в його господарстві. Але особливо я б виділив 3 флагманські продукти для агротехніки:

Моторні оливи Opet серії Fullpro НТ MSPS, що відносяться до категорії Mid SAPS (оливи середньої зольності). Fullpro НТ MSPS має дуже високий рівень експлуатаційних властивостей для захисту потужних дизельних двигунів і хімічний склад, який не шкодить системам доочищення вихлопних газів. Цей продукт дозволяє істотно збільшити міжсервісний інтервал без втрати рівня захисту двигуна.

Fullpro HT LSPS олива для дизельних двигунів, яка завдяки низькому вмісту сульфатної золи, фосфору і сірки (Low SAPS) підвищує ефективність роботи систем обробки відпрацьованих газів, таких як дизельний сажовий фільтр (DPF). Ця лінійка чудово зарекомендувала себе на автомобілях DAF - було проведено випробування на підприємствах перевізників, які показали збільшення інтервалу заміни до 75 тис км, що підтверджено лабораторними дослідженнями.

Fullpro HT CI-4 15W-40 – моторна олива для дизельних двигунів, що відповідає найрозповсюдженішим специфікаціям і допускам виробників двигунів. Затребуваний  продукт серед аграріїв, який чудово себе зарекомендував як для нової техніки всесвітньо відомих брендів, так і для техніки МТЗ та КАМАЗ», - Гончаренко Петро, менеджер.

На фото: Гацюк Олеся, менеджер, Білоцерківська філія СЕЛМ АГРО

«Ринок мастильних матеріалів дуже насичений гравцями. Клієнту складно розібратися у різноманітті брендів! Вибір мастильних матеріалів дуже відповідальне завдання головного інженера - неправильний підбір оливи або її низька якість, призводить до дорогих поломок.     У своїй роботі я використовую два дієвих інструмента - професійний підбір олив з інженером представництва Opet в Україні під парк техніки клієнта, що унеможливлює помилку, а також випробування мастильних матеріалів на техніці клієнта, із залученням незалежної міжнародної лабораторії. Випробування проводить інженер представництва Opet в Україні, а клієнт отримує можливість переконатися в якості мастильних матеріалів Opet і отримати професійну  карту змащувальних матеріалів під свій парк техніки. Професійна технічна підтримка та можливість провести випробування дають мені впевненість, що я пропоную аграріям найкраще! Підтвердження високої якості продукції Opet я, також, бачу у повторних замовленнях клієнтів!» - Гацюк Олеся, менеджер.

На фото: Голуб Роман, менеджер СЕЛМ АГРО по роботі з виробниками

«Українські виробники сільгосптехніки суттєво скоротили виробництво у період війни. Але незважаючи на це, у 2022 році ми почали вести роботу з постачання мастильних матеріалів у цьому сегменті ринку.

Асортимент мастильних матеріалів Opet дуже широкий. На мій погляд, виробникам буде особливо цікава лінійка гідравлічних рідин - Dura Series, які працюють у широкому діапазоні температур. За всіх технологічних переваг, бренд Opet демократичний у своєму ціноутворенні і є ідеальним поєднанням за параметрами «ціна – якість», що дуже важливо для виробника», - Голуб Роман, менеджер по роботі з виробниками.

 

 

Замовлення приймаються за наступними контактами за посиланням

 

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР