Масштабуйте ваш бізнес разом з Opet

2023-06-07 12:01:35 1500
Масштабуйте ваш бізнес разом з Opet

За короткий проміжок часу Opet заручився довірою широкої аудиторії українських користувачів.

Всеосяжний асортимент високоякісних продуктів для автовласників та комерційних підприємств транспортної, сільськогосподарської, кар’єрно-будівельної галузей разом з довершеним сервісом дозволяють задовільнити потреби найвибагливіших клієнтів.

Мастильні матеріали та технічні рідини Opet і ROM випускає єдине спільне підприємство Opet Fuchs потужністю понад 60 млн. літрів готової продукції у рік, уповноваженим представником якого на теренах нашої держави виступає компанія ТОВ «Фукс Мастила Україна». З метою підтримання та розвитку реалізації офіційне представництво бренду відкрите та запрошує до співпраці як регіональних мультиканальних партнерів, так і дистриб’юторів з чітко вираженою специфікою у певній галузі, які зацікавлені у відповідності високому рівню продукції та постійному вдосконаленні. Регіони дистрибуції та канали збуту обговорюються з кожним кандидатом окремо.

Вибудова сталих відносин здійснюється для взаємовигідного партнерства та росту можливостей і досягнення успіху, на що робить акцент бізнес-модель Opet. Найкращі приклади масштабування бізнесу та багатолітній досвід міжнародної компанії, що є синергічним поєднанням найбільшого холдингу та технологічної довершеності, створюють безліч переваг співпраці з Opet. Майбутнім партнерам ми одразу пропонуємо:

 • високоякісні мастильні матеріали, що мають схвалення та рекомендації світових виробників техніки;
 • конкурентоспроможні ціни;
 • високу маржинальність бізнесу;
 • значне відтермінування платежу;
 • безперебійні поставки зі складу імпортера в Україні;
 • кваліфікований технічний супровід та підтримку;
 • потужні маркетингові інструменти;
 • навчання персоналу (технічні тренінги та тренінги орієнтовані на продажі олив).

Оптимально збалансоване портфоліо продуктів та наявність стабільних складських запасів в Україні сприяють стабільному попиту та збуту асортименту Opet серед споживачів, максимально ефективно розширювати перелік яких під силу саме вашому бізнесу.

Якщо ви маєте зацікавленість у дистрибуції продуктів Opet − зв'яжіться стосовно отримання деталей співпраці з керівником відділу Opet, надіславши електронного листа за наступною адресою: [email protected].

Будемо раді діалогу!

Ми завжди відкриті для обговорення взаємовигідних рішень задля розвитку спільного бізнесу!

 

Інформація про компанію-виробника:

Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини, є частиною найбільшої в Туреччині індустріальної та сервісної групи Koç Holding (Коч Холдинг) та Німецького і всесвітньо відомого виробника змащувальних матеріалів преміум класу FUCHS (Фукс).

Виробляє та реалізує автомобільні та промислові мастильні матеріали, засоби з догляду за автомобілями, а також надає післяпродажні послуги. Виробничі потужності обсягом 60 000 тон готової продукції в рік розташовані в індустріальному регіоні İzmir, м. Aliağa.

Система менеджменту Компанії та її виробничих активів відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 16949, OHSAS 18001, TSE EN ISO/IEC 17025.

Компанія постійно співпрацює з багатьма виробниками техніки, серед яких Ford, Turk Traktor, Renault, MAN та багато інших, з метою вдосконалення рецептур мастильних матеріалів.

Кваліфікований персонал сучасної власної лабораторії, оснащеної всім необхідним обладнанням та акредитованої Турецькою Акредитаційною Агенцію TÜRKAK за стандартом TS EN ISO/IEC 17025, проводить більше 300 тис. тестів на рік, які включають вхідний контроль якості сировини, контроль якості готової продукції, тестування упаковки, науково-дослідницькі роботи по створенню нових рецептур та аналіз відпрацьованих олив в межах сервісу Fullcheck LAB.

Мастильні матеріали виробництва Компанії є продукцією первинної заливки в техніку Ford Trucks, Fiat, Case, New Holland, Otokar та мають допуски провідних виробників техніки: MAN, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Ford і т.д.

В Україну мастильні матеріали поставляються напряму з заводу на центральний склад в Києві і далі на склади офіційних дистриб’юторів, тим самим гарантується збереження якості продукції на всіх етапах постачання до кінцевого споживача.

Лінійка продукції Opet містить у собі широкий асортимент моторних та трансмісійних олив, антифризу, консистентних мастил та гальмівної рідини для обслуговування легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів та водяного транспорту. Це дозволяє повністю задовольнити потреби приватних та корпоративних споживачів.

Акціонери Opet Fuchs Madeni Yağ San. Tic. A.Ş.

 • Opet Petrolcülük A.Ş. (Опет Петрольджюлюк А.Ш):

Компанія Opet Petrolcülük A.Ş займається роздрібною торгівлею комерційними і промисловими видами паливно-мастильних матеріалів та їхнім зберіганням, а також здійснює діяльність в області міжнародної торгівлі. Opet, 50% акцій якої було придбано компанією Koç Holding Energy Group в 2012 році, являється другою за величиною паливною дистриб’юторською компанією в Туреччині та має понад 1600 станцій в цілому разом з належним їй брендом SUNPET.

 • Koç Holding (Коч Холдинг) 

Заснований в 1926 році, став не тільки однією з найбільших і найбільш успішних груп компаній в Туреччині, але і в Європі, залишаючись на крок попереду змін протягом всієї більш ніж 90-річної подорожі. Неухильно дотримуючись принципів та етичних цінностей, соціальної відповідальності та забезпечення охорони навколишнього середовища за міжнародними стандартами, Koç Group є глобальним гравцем, постійно просувається до своєї мети досягнення в глобальному масштабі. Koç Holding займає лідируючі позиції в різних секторах, таких як енергетика (Tüpraş / Opet / Aygaz / Entek), автомобілебудування (Ford Otosan / Tofaş / TürkTraktör / Otokar / Otokoç, Ford Motor Co. / Fiat Chrysler Automobiles / Case New Holland  споживчі товари тривалого користування (Arçelik / LG Electronics) і фінанси (Yapı Kredi Bankası / UniCredit).

 • FUCHS Group (Група Фукс) 

Заснована у 1931 році у м. Мангайм в Німеччині глобальна група компаній, яка вже понад 90 років займається розробленням, виробництвом і збутом мастильних матеріалів практично для всіх сфер застосування та галузей промисловості. У складі групи FUCHS налічується приблизно 58 компаній і майже 5700 співробітників у всьому світі, а сама група FUCHS є провідним незалежним постачальником мастильних матеріалів.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР