Особливості спеціалізованих моторних олив для Агротехніки

2023-08-16 11:46:42 1429
Особливості спеціалізованих моторних олив для Агротехніки

Ні для кого не секрет, що умови експлуатації аграрної техніки відрізняються від дорожніх транспортних засобів.

Виходячи лише з цього, можна здогадатися про необхідність застосування спеціалізованих мастильних матеріалів у двигунах тракторів, комбайнів та інших позашляхових машин. Широкий асортимент олив та технічних рідин Opet є обраним для заводського заповнення на конвеєрах ОЕМ, у т. ч. брендів агротехніки, та рекомендований для сервісного обслуговування.

Підвищена запиленість, низькі швидкості пересування, високі питомі навантаження ‒ усі ці вагомі та ряд інших дрібних факторів висувають серйозні додаткові вимоги до моторних олив для сільгосптехніки. Саме тому Opet тісно співпрацює з так званими виробниками оригінального обладнання (ОЕМ) ‒ Case, New Holland, Ford, Otokar та іншими, ‒ для розробки нових чи тестування існуючих рецептур олив з метою максимально ефективного задоволення вимог сучасної аграрної та комерційної техніки і легкових автомобілів.

Упродовж рекомендованих міжсервісних інтервалів, в тому числі подовжених, мастильний матеріал повинен бути стійким до температурних впливів, механічної та хімічної деструкції, що демонструють оливи Opet серії Fullpro. Завдяки використанню лише високоякісних базових олив та передових пакетів легувальних додатків забезпечується стійкість до окислення та підтримання робочих показників моторних олив Opet Fullpro у двигунах аграрної техніки.

Новітня технологія присадок у поєднанні з базовими оливами вищої категорії ‒ товарні оливи Opet Fullpro HT MSPS з в’язкостями SAE 10W30, 10W40 та 15W40 ‒ забезпечує відмінний захист двигунів позашляхової техніки, оснащеної системами доочищення відпрацьованих газів DPF, DOC, EGR, що відповідає нормам емісії Tier 4, Stage IV та попереднім. Разом з цим, зазначені мастильні матеріали сприяють подовженню строку служби дизельних сажових фільтрів (DPF) та ін. систем контролю викидів, навіть за екстремальних умов експлуатації.

Спеціально для двигунів агротехніки з системами рециркуляції зужитих газів EGR, Opet пропонує вдосконалену моторну оливу Fullpro HT CI-4 15W40, що володіє покращеними експлуатаційними властивостями. Посилений опір утворенню сильних кислот, коагуляції сажі та протидія загущенню робить цей мастильний матеріал першочерговим вибором для роботи за ускладненими EGR умовами у широкому переліку тракторів, комбайнів та ряді позашляхових машин.

Моторна олива Fullpro HT 10W40 на синтетичній основі з підвищеними мийно-диспергувальними, термоокислювальними та протизношувальними властивостями підтримує чистоту деталей двигунів за важких поздорожніх умов експлуатації та забезпечує високі робочі показники сільгосптехніки, навіть за подовжених інтервалів обслуговування. В результаті це дозволяє скорочувати експлуатаційні витрати та вартість утримання техніки.

Технічно можливим є навіть надання особливого варіанту моторної оливи Fullpro HT MSPS 10W-40 з флуоресцентним барвником, який жодним чином не впливає на продуктивність мастильного матеріалу, а дозволяє за необхідності суттєво спростити виявлення негерметичності системи мащення двигуна та попередити забруднення навколишнього середовища.

Ефективний захист від зношування двигунів тракторів, комбайнів та сільськогосподарських самохідних машин, навіть з великими напрацюваннями та оснащених турбонагнітанням, забезпечує Opet Fullmaster Turbo 15W40. Ця олива призначена спеціально для застосування у двигунах, в яких має місце використання дизельного палива з підвищеним вмістом сірки. Продукти серії Fullmaster зменшують зношування клапанів і утворення нагару, у тому числі в турбованих моторах тракторної техніки.

Коротка таблиця змінюваності мастильних матеріалів для сільськогосподарської та комерційної техніки основними моторними оливами Opet наведена нижче для ознайомлення.

OPET

NEW HOLLAND

CASE

CLAAS

JOHN DEERE

AGCO

FULLPRO HT CI-4 15W-40

AMBRA MASTERGOLD HSP 15W-40

AKCELA NO. 1 ENGINE OIL

15W-40

AGRIMOT SDX

15W-40

Plus- 50

15W-40

Engine Oil 15W-40

FULLPRO HT 10W-40              

 

 

AGRIMOT ULTRATEC 10W-40

 

Premium Engine Oil

10w-40

FULLPRO HT MSPS 15W-40

 

 

 

Plus-50 II

15W-40

Premium Engine Oil

15W-40

FULLPRO HT MSPS 10W-40

AMBRA UNITEK 10W-40

AKCELA UNITEK 10W-40

AGRIMOT PROTEC

10W-40

 

Premium Extra Engine Oil 10W-40

FULLPRO HT MSPS 10W-30

 

 

AGRIMOT PROTEC FE 10W-30

 

 

FULLMASTER TURBO 15W-40

 

AKCELA ENGINE OIL 15W-40

 

TORQ-GARD 15W-40

MP Engine Oil

15W-40

Завантажити зручні та інформативні онлайн каталоги з пропозиціями альтернативних «оригіналам» продуктів можна за посиланням.

Для отримання фахових консультацій та рекомендацій спеціалістів щодо належного застосування та інших технічних питань звертайтеся за контактами представництва Opet.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для власного парку техніки.

Для особистих потреб замовляйте ТУТ

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР