KWS запускає перший продукт з біологічною обробкою

2021-11-03 12:40:58 2304
KWS запускає перший продукт з біологічною обробкою

Завдяки новому процесу стабілізації тепер корисні мікроорганізми можуть зберігатися у мікрогранулах, і їх можна застосовувати для обробки насіння різних культур.

Біологічні засоби захисту – це такі корисні мікроорганізми, як бактерії, гриби та інші речовини природнього походження. Вони підтримують, зміцнюють та захищають сільськогосподарські культури, і таким чином сприяють розвитку сталого ведення фермерського господарства. Не усі корисні мікроорганізми можна використовувати для роботи з насінням, оскільки деякі з них можуть бути занадто чутливими і не зможуть перенести процес обробки насіння або тривале зберігання. Такі чутливі організми можна застосовувати лише як додатковий крок безпосередньо перед висіванням.

З метою розширення портфоліо засобів обробки насіння на ринку і додати до нього усі мікроорганізми, запропонувавши таким чином фермерам додаткові варіанти для біологічної обробки насіння, компанія KWS спільно з Технічним університетом Граца проводить успішні дослідження стабілізації цих біологічних засобів захисту культур. Вони розробили процес, при якому бактерії спочатку додають у мікроскопічно дрібні гранули, а потім наносять на насіння у цій консервуючій суміші. Завдяки застосуванню корисних біозасобів, як частини обробки насіння, розвиток саджанця ефективно підтримується одразу від початку. Крім того, скорочується кількість робіт, необхідних під час посіву.

Партнер KWS, компанія Evologic Technologies, яка відокремилась від Віденського технічного університету, досягла успіхів у перетворенні методу у промисловий виробничий процес та його розширенні для відповідності вимогам комерційного виробництва насіння. Перший успіх партнерства був ознаменований біостимулятором цукрових буряків, який буде представлено на ринку у 2022 році.

«Для деяких етапів процесу довелося розробити та впровадити технічні рішення для виробництва. Реалізація виявилася справжнім викликом для інженерії», - розповідає доктор Віланд Райхельт, генеральний директор Evologic Technologies.

Цей продукт являє собою поєднання шести штамів бактерій, спеціально відібраних для цукрового буряка. Вони підтримують розвиток молодих рослин і потенціал врожаю у стресових умовах, таких як посуха або холод. Гібриди з цією новою технологією будуть доступні для посіву в 2022 році спершу в європейських країнах.

«В результаті інтенсивної спільної науково-дослідної роботи ми вперше можемо запропонувати фермерам конкретний біологічний засіб захисту цукрових буряків у формі засобу обробки насіння», - пояснює Йорг Філіппс, керівник Бізнес-підрозділу цукрових буряків компанії KWS.

Сировина, що використовується для консервації у мікрогранулах, - рослинного походження. Це означає, що запропоноване рішення підходить як для традиційного, так і для органічного землеробства.

Доктор Нора Темме, керівник відділу біологічних засобів захисту рослин компанії KWS, пояснює: «Ми першопрохідці у цьому новому процесі. Застосування корисних мікроорганізмів безпосередньо при обробці насіння ефективно зміцнює саджанець одразу на самому початку розвитку. Ці біозасоби пропонують стійкі переваги для здоров'я ґрунту та захисту врожаю і є частиною рішень для його комплексного захисту. Наразі ми розробляємо інші продукти на основі цієї технології для сільськогосподарських культур KWS, таких як жито та ріпак, і пропонуватимемо їх як засіб обробки насіння у програмі KWS INITIO».

Напомним, продать или найти новую или б/у технику вы можете в нашем разделе «Продажа техники».

А чтобы ничего не пропустить – подписывайтесь на наш канал в Telegram, Instagram, и Facebook! А также – на наш канал YouTube: https://www.youtube.com/user/agropravda/videos

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР