Corteva відкрила в Україні лабораторію з технологій обробки насіння

2022-06-09 15:30:57 2392
Corteva відкрила в Україні лабораторію з технологій обробки насіння

Нова лабораторія на заводі «Стасі Насіння» в Полтавській області допоможе аграріям розкрити потенціал передових гібридів насіння

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про відкриття лабораторії з технологій обробки насіння на заводі «Стасі Насіння» в Полтавській області. Лабораторне обладнання в Україні дозволяє компанії швидко та якісно перевіряти різні показники насіння – вологість, вміст білка чи олії, проводити досліди із захисними речовинами, давати рекомендації щодо оптимізації посівів тощо, що раніше проводилося в лабораторіях компанії, розташованих в інших країнах. Тепер це можна зробити швидше, не витрачаючи часу та грошей на логістику зразків та охоплюючи більше діючих речовин, у тому числі більш актуальних для України, але мало використовуваних у Європі.

Нова лабораторія буде зосереджена на технологіях обробки насіння і дозволить значно пришвидшити розвиток стійких сільськогосподарських практик в Україні завдяки впровадженню преміальної технології обробки насіння LumiGEN, яка найкраще адаптована до місцевих умов вирощування та включає системні інсектициди для повного захисту рослин і насіння від ґрунтових шкідників. Перевагою технології є використання інноваційних та максимально ефективних захисних речовин, що значно пом’якшує вплив на навколишнє середовище – такий підхід відповідає зобов’язанням сталого розвитку Corteva в напрямку захисту ґрунтів та біорізноманіття.

Комплексна обробка також створює бар’єр, який запобігає пошкодженню рослин або насіння патогенними нематодами та забезпечує захист від хвороб. Обробка насіння LumiGEN включає нові фунгіциди, такі як Lumiflex для кукурудзи та Lumisena для соняшнику, а також біостимулятор Lumidapt Kelta — новий тип мікродобрива для обробки насіння та стимулятора росту, який забезпечує швидкий старт кукурудзи та соняшнику навіть у стресових умовах.

«Corteva Agriscience прагне розкрити весь потенціал гібридів, який наші селекціонери закладають для досягнення найкращих результатів для фермерів. Головна мета лабораторії в Україні – допомогти передовій генетиці насіння Corteva Agriscience показати максимальні результати на українських полях, перевіряючи всі партії обробки насіння на заводі в Україні та надаючи клієнтам необхідних рекомендацій», – переконаний Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

Фахівці лабораторії будуть перевіряти якість нанесення препаратів на насіння, щоб підтвердити характеристики, технічно підтримувати команду продажів Corteva Agriscience, аналізувати та давати рекомендації щодо складу обробки, а також розробляти нові комбінації захисту рослин для насіння бренду Pioneer.

Лабораторія дозволить Corteva Agriscience продовжувати рухатися в напрямку розширення випробовування обробки насіння нових гібридів та інших засобів захисту рослин. Ще однією перевагою лабораторії є гнучкість підготовки насіння для точної характеристики нових гібридів за допомогою обладнання, яке дозволяє проводити методично коректні досліди на невеликих площах. Це дозволить перевіряти реакцію гібридів, які ще проходять процес реєстрації, на густоту чи строки посіву, різні норми добрив або пестицидів, моделювати ситуації з впливом різних факторів, перевіряти різні кількості та комбінації речовин, що використовуються при обробці насіння, та контролювати їх вплив не лише на розвиток рослин, а й на навколишнє середовище.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР