«Нібулон» отримав першу машину для розмінування

2023-10-06 17:10:22 1463
«Нібулон» отримав першу машину для розмінування

«Нібулон» отримав першу з чотирьох найсучасніших механічних платформ розмінування GCS-200 від швейцарської компанії Global Clearance Solutions.

Одна така машина здатна щодня розчищати територію розміром із футбольне поле, усуваючи вибухові загрози та повертаючи сільськогосподарські угіддя в економіку, а інфраструктуру – в користування цивільному населенню.

Швейцарська компанія Global Clearance Solutions не тільки надала «Нібулону» сучасну розмінувальну машину щойно з виробництва, а й забезпечила її запуск в експлуатацію безпосередньо в Україні. Проєкт фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Німецьким державним банком розвитку (KFW DEG).

Заступник керівника відділу операцій GCS Ешлі Вільямс зазначає, що компанія хоче підтримати «Нібулон», найбільшого українського експортера зерна, та оперативно підвищити кваліфікацію Нібулонівських демайнерів для безпечної та ефективної роботи на розмінувальних машинах GCS-200.

Натомість начальник відділу розмінування «Нібулону» Максим Совєткін подякував партнерам компанії за підтримку: «Ми щиро вдячні Федеральному міністерству економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Німецькому державному банку розвитку (KFW DEG) за фінансування проєкту, а компанії GCS за надання та запуск в експлуатацію сучасної розмінувальної машини GCS-200. Це ще один крок у напрямку очищення українських земель, і наша команда зробить усе можливе, щоб українські поля були безпечними».

Нагадаємо, що GCS-200 призначена для важких завдань із розмінування з максимальною живучістю в ускладнених умовах навколишнього середовища.

Машина має V-подібний корпус із високоміцної сталі для максимальної живучості в зонах підвищеної небезпеки. Дистанційне керування із вбудованими та захищеними системами камер гарантує безпечну та точну роботу: діапазон дії дистанційного керування в межах 300–3500 м залежно від конфігурації та робочого середовища.

Машина ефективна для знешкодження бронебійних і протитанкових мін за допомогою румпеля (глибина розірвання до 31,50 см) і ціпа (глибина розірвання до 30,50 см).

Гарне зчеплення та пересування техніки в умовах складного рельєфу забезпечують безступінчастий гідростатичний привід ходу, незалежний для кожної гусениці, та гідравлічні двигуни для ходового приводу, які рухаються завдяки приводам відбору потужності коробки передач Allison. Сучасні компоненти та високоміцні матеріали машини витримують найсуворіші кліматичні умови.

Маніпулятор для підняття важких предметів дає оператору можливість виймати із землі предмети вагою від 650 до 2000 кг. Маніпулятор із різноманітними інструментами для утилізації саморобних вибухових пристроїв та видалення нерозірваних боєприпасів дають можливість викопувати боєприпаси, захоплювати та підіймати їх, штовхати за допомогою вбудованого бульдозерного відвалу, різати та розбирати їх на частини.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР