Case IH отримав масштабне замовлення машин для українського аграрного бізнесу

2021-03-15 16:59:46 6018
Case IH отримав масштабне замовлення машин для українського аграрного бізнесу

Угода вартістю приблизно 11 млн. доларів США включає трактори Steiger AFS Connect, агрегати для внесення безводного аміаку Nutri-Tiller та дискові глибокорозпушувачі Ecolo-Tiger.

Одна з найбільших груп з виробництва добрив в Україні продовжує довіряти Case IH як основному постачальнику ключового сільськогосподарського обладнання для свого бізнесу, замовивши техніку на загальну суму 11 млн. доларів США, що включає кілька одиниць найновіших тракторів Steiger AFS Connect, дискові глибокорозпушувачі Ecolo-Tiger та агрегати для внесення безводного аміаку Nutri-Tiller.

Компанія УКРАГРО НПК, яка входить до групи OSTCHEM, постачає мінеральні добрива, реалізовує насіння та засоби захисту рослин. На сьогодні активно розвиває напрямок транспортування та внесення рідкого аміаку для сільськогосподарських підприємств усіх розмірів по всій країні.

Нова угода, яка вкотре доводить продовження  довгострокових відносин з Case IH як з надійним партнером з постачання техніки, включає 30 тракторів Case IH Steiger 500 AFS Connect, що мають найновіші можливості безконтактної передачі даних, модернізовану кабіну, мультифункціональний підлокітник та багато інших оновлень для підвищення ефективності машини та комфорту оператора.

Також до угоди входять 30 агрегатів Case IH для внесення безводного аміаку Nutri-Tiller 955, що дозволяють застосовувати рідкі добрива в культивованих смугах, не порушуючи при цьому вільні, незадіяні смуги ґрунту. Замовлення закінчується трьома дисковими глибокорозпушувачами Ecolo-Tiger 875, придбаних для основного обробітку ґрунту та відмінного проходження пожнивних залишків.

«Зважаючи на найновіші розробки в лінійці продуктів Case IH, такі як трактори Steiger AFS Connect, а також добре перевірені часом аплікатори Nutri-Tiller та дискові глибокорозпушувачі  Ecolo-Tiger, ми раді продовжити нашу довгострокову співпрацю з Case IH в Україні, як нашим ключовим постачальником обладнання, і зробити замовлення такого масштабу», - говорить Володимир Довбня, генеральний директор УКРАГРО НПК.

 
ПРАТ «УКРАГРО НПК» є одним з лідерів постачання мінеральних добрив на ринку України. Ключовими сферами діяльності компанії є поставка мінеральних добрив, реалізація насіння та засобів захисту рослин, транспортування та внесення рідкого аміаку.

«Україна добре відома своїм великим сільськогосподарським бізнесом та розміром земельного банку»,- зазначає Юрій Єгоров, бізнес-директор Case IH в Україні та Молдові.

 
Case IH — це торгова марка компанії CNH Industrial N.V., світового лідера з виробництва техніки. Її акції котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CNHI) та Електронній фондовій біржі Borsa Italiana (MI: CNHI) (Mercato Telematico Azionario of the Borsa Italiana). Щоб отримати більше інформації про компанію CNH Industrial, відвідайте сайт www.cnhindustrial.com.

«Завдяки нашому асортименту сільськогосподарського обладнання, особливо потужних тракторів, обприскувачів та іншої техніки, Case IH пропонує ідеальний продукт для підтримки українських компаній. Однак ми вперше укладаємо таку велику угоду не з холдингом - виробником, а з компанією, що в більшості надає послуги та засоби для аграрного бізнесу. Ця угода відкриває нові можливості для Case IH в Україні».

Докладніше про техніку Case IH в Україні – читайте на сайті виробника: www.caseih.com.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР