У чому універсальність агрегатів Bednar

2021-04-08 11:48:33 4487
У чому проявляється універсальність агрегатів Bednar

Як часто ви зустрічаєте агрегати, які однаково добре підходять для декількох технологій обробітку грунту відразу? Про один з таких унікальних агрегатів розкажемо далі, в сезон, коли дані агрегати працюватимуть на полях України.

BEDNAR STRIEGEL PRO. Потужна штригельна борона, яка має до 6 рядів робочих зубів товщиною 16 мм та довжиною 70 см, яка знадобиться вам:

 • навесні, коли потрібно закрити вологу,  прогріти грунт, провести аерацію та вирівняти поле після осіннього основного обробітку. STRIEGEL PRO - агрегат, який перший вийде в поле завдяки оптимальній прохідності робочих органів. Також забезепечує механічну боротьбу з бур’янами. 
 • Після збору озимих і просапних культур – коли потрібно рівномірно розподілити рештки по полю після проходу комбайна, зруйнувати капілярність (тим самим зберігаючи вологу) та спровокувати проростання падалиці. Також це ефективний спосіб усунення шкідників.
 •  STRIEGEL-PRO дуже добре підходить для роботи на пасовищах. Забезпечує догляд за багаторічними травами і їх відновлення, завдяки більш високому збагаченню їх киснем, вологою і поживними речовинами.
Обробіток після збору десикованого ріпаку: STRIEGEL-PRO PE 12000; урожайність 4,8 т/га; кількість проходів 1; робоча швидкість 15 км/год; витрата палива 4 л/га.
Весняний обробіток: STRIEGEL-PRO PE 12000; кількість проходів 1; робоча швидкість 12 км/год; витрата палива 6 л/га.

«Зростання врожайності більшості культур є результатом нових методів обробітку грунту, захисту рослин, удобрення, а також вирощування нових ефективних гібридів.  Разом з тим, зростання врожайності також означає збільшення кількості пожнивних решток, які необхідно рівномірно і якісно розподілити по всій поверхні поля. Саме тому був розроблений STRIEGEL-PRO. Це – агрегат, який подрібнює і рівномірно розподіляє пожнивні рештки по поверхні грунту, що робить менеджмент пожнивних решток значно ефективнішим». – Ладіслав Беднар.

ПРОБЛЕМА: Сучасні збиральні комбайни для більшої продуктивонсті часто оснащені

9-метровими або навіть 12-метровими жатками. Соломоподрібнювачі при високих урожаях не можуть рівномірно розподіляти зрізані пожнивні рештки по всій ширині жниварки, залишаючи смуги концентрованих решток за збиральних комбайном, що в подальшому впливає на якість обробітку, і призводить до нерівномірного проростання майбутніх культур.  Бічний вітер також погіршує роботу cоломоподрібнювача.

РІШЕННЯ:  STRIEGEL-PRO, що працює діагонально від ходу комбайна дозволяє легко, швидко і економічно вирішити проблему з менеджментом пожнивних решток.

ПРОБЛЕМА: Проростання падалиці можна також спровокувати іншими агрегатами – дискаторами, глибокорозпушувачами, найменш ефективніше – плугами. В усіх цих випадках проростання падалиці через роботу на більшій глибині може бути нерівномірним і несвоєчасним.

Провокація падалиці: Striegel (ліворуч), інший тип агрегата (праворуч)

РІШЕННЯ: Працюючи на глибині 2-4 см, борони STRIEGEL-PRO провокують максимально повне і швидке проростання падалиці, після чого  вона так же швидко знищується хімічним або механічним способом.

 

STRIEGEL-PRO може бути оснащений корисними передніми опціями, такими як:

 

 • Гідравлічно регулюєма планка Crushbar –  призначена для вирівнювання верхнього шару грунту  та доцільна, якщо агрегат буде використовуватися переважно навесні

 

 • Вертикальні колтер-диски  - для поверхневого подрібнення стерні після проходу комбайна – забезпечує подальшу кращу ефективність розподілення решток основними робочими органами агрегата.

 

Цікавий момент – колтер-диски та лопасті планки Crushbar можуть взаємозамінятися і розміщуватися на одних і тих же стійках, що додає агрегату ще більшої універсальності.

 

 • Подрібнюючий ножовий коток TrushCutter – якісно працює  з великою масою пожнивних решток, особливо після збору ріпаку, соняшника, після покривних культур тощо.

 

 

Ще однією корисною функцією STRIEGEL PRO може стати можливість внесення добрив або ж посів сидератів, що забезпечується з застосуванням бункера ALFA-DRILL. Дана опція також дозволяє внести, наприклад, нітрат по стерні, для прискорення розкладання пожнивних решток.

Найкращий час для застосування азотних добрив – коли трактор вже не тоне, але вологи в грунті ще достатньо багато, щоб коріння швидко засвоїло добриво.  При внесенні добрив штригельною бороною з бункером ALFA-DRILL, добрива потрапляють у вологий шар грунту і точно засвоюються, навіть якщо верхній шар грунту вже трохи підсушений.

Модельний ряд STRIEGEL-PRO пропонує робочу ширину від до 6 до 12 м, для тракторів потужністю від 80 до 300+ к.с.

Більше інформації можна отримати на сайті https://www.bednar.com/uk, та за телефоном +380 674 109 892 (Володимир Олексієнко).

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР