Дилери Bednar в Україні: Динаміка росту вражає

2021-07-19 10:00:49 1372
Дилери Bednar в Україні: Динаміка росту вражає

Насиченим і повним незабутніх вражень видався кінець червня для дилерської команди маркетологів та бренд-менеджерів Bednar в Україні.

Після довгої перерви у майже півтора року – знову зібралися всі разом. І, варто зазначити, цього разу набули натхнення і спогадів не гірших, ніж у Празі 2019-го.

Місцем зустрічі був обраний мальовничий Кам’янець-Подільський, де і провели 3 насичених дні. Робочу програму щодня поєднували з цікавими подорожами та екскурсіями.

У перший день збору пройшлися містом, та вболівали за вечерею за нашу збірну, що здобула тоді перемогу в 1/8-мій Чемпіонату Європи по футболу 2020.

Наступного дня з самого ранку інтенсивно працювали. Обговорили проміжні підсумки маркетингової активності BEDNAR в Україні цього сезону. Всі маркетологи у своїх презентаціях креативно показали місце BEDNAR у житті компаній. Після цього в режимі онлайн приєднався Давід Ричл, директор Відділу Маркетингу BEDNAR, з яким обговорили актуальні питання маркетингу в Україні.

У своїй презентації про ТОP-10 ринків світу, де представлений BEDNAR, Давід відзначив стрімкий розвиток українського ринку, завдяки чому ми за рік перемістилися з п’ятого місця на друге.

Другу половину дня провели в Бакоті – це місце, красу якого двома словами не опишеш. Покаталися на кораблику, покупалися, помилувалися краєвидами, і попри рясний дощ, смачно повечеряли в місцевому ресторані на березі Дністра.

Наступний день почали з екскурсії до Хотинської фортеці, відвідали музей мініатюр замків України, і продовжили активну роботу у вигляді брейн-шторму. Не дивлячись на насичену програму зустрічі, це була, мабуть найцікавіша частина заходу. Учасники були поділені на команди, які отримали творчі завдання, пов’язані з просуванням агрегатів BEDNAR. Тут ще раз переконалися, що маркетологи і бренд-менеджери – креативне серце кожної компанії. Впевнені, що кожен поїхав додому з цікавими ідеями, які потім втілить в життя.

На цьому сюрпризи не закінчились. Ввечері чекала прогулянка Кам’янцем на….БРДМ. Проїхалися незвичним маршрутом, повним різних пригод, водойм і небезпечних спусків, струсили на себе всю воду з гілок дерев, і задоволені поїхали на завершальну вечерю.

Учасники зустрічі поділилися своїми враженнями:

Дмитро Хоменко, компанія «АМАКО», бренд-менеджер

«Все сподобалось, розважальна програма на 5++. Потрібно «перти» маркетингом як отим танком по болоту».

 

Антон Степаненко, компанія «TITAN MACHINERY UKRAINE», маркетолог

«Було чудово та душевно – подорожі, красиві краєвиди. Намітив для нашої компанії нові програми для просування. Оцінюю BEDNAR як системниий бренд, що амбіційно рухається вперед».

 

Ірина Коневець, компанія «АГРОРЕСУРС», маркетолог

«Насичена та нестандартна програма наради. Команда Беднар-Україна задала нову планку проведення зустрічей для дилерів. Концентрація об‘єднаної команди на одному бренді та його перевагах допомагає швидше згенерувати ефективні стратегії просування. Дискусії, брейн-шторм, презентації, обмін досвідом, у поєднанні з активним туризмом заряджає драйвом та надихає на нові проєкти. У компанії талановитих людей спонтанно та невимушено виникають класні «фішки»».

 

Петро Кубашок, ТОВ «Компанія ЛАН», бренд-менеджер

«Дана зустріч була інформаційно наповнена та конструктивна. Такі зустрічі – необхідна складова будь якої компанії, адже саме на них  є можливість познайомитись не лише з командою, але й обмінятись досвідом роботи. Компанію BEDNAR бачу лідером ринку причіпної техніки в Україні найближчим часом».

 

Володимир Касьяненко, компанія «АГРОРЕСУРС», бренд-менеджер

«Враження незабутні, робота та відпочинок, все на найвищому рівні. Особливо цікавий був проєкт співпраці з іншими дилерами (брейн-шторм). Найближчим часом хотілося б щоб BEDNAR збільшив асортимент агрегатів в Україні, адже бренд має всі шанси бути  номером один серед грунтообробної та посівної с/г техніки».

 

Людмила Єфремова, компанія «НФМ-АГРО», маркетолог

«Зустріч була чудова. Моє найперше враження – я отримала набагато більше ніж сподівалася. Дуже приємно було побачити колег з інших компаній, поділитися власним досвідом та надихнутися їхніми надбаннями у нашій справі. Було приємно побачити, що у нас багато спільних думок, вражень та навіть  проблем. Колеги – справжні професіонали, кожен з них відстоював свою стратегію у просуванні, тож є над чим поміркувати і є що взяти за приклад.

Організація самої зустрічі – також заслуговує окремої вдячності колегам з BEDNAR. Дуже класна локація в Україні для активного відпочинку, величезна кількість вражень – інтелектуальних, адреналінових, гастрономічних та релаксуючих. На цій зустрічі було  задіяне кожне відчуття людини, тому, здається, що це найкраща та найнасиченіша подія, яка лишила по собі приємний присмак та багато думок».

Максим Чикунов, компанія «АМАКО», маркетолог

«Я вважаю подібні зустрічі є надзвичайно важливими для ефективної роботи всієї команди BEDNAR включно з дилерами. Ми обговорили результати роботи протягом першого півріччя та плани на другу половину року. Звучали різні точки зору та ідеї. І це добре. Тому що різні точки зору приводять до дискусії, а дискусія означає увагу до питання. У бренда BEDNAR є всі можливості стати одним з лідерів в Україні. Динаміка росту вражає. Кажучи про компанію АМАКО, необхідно зазначити, що ми почали співпрацювати з брендом BEDNAR в 2019 році. І всього за 2 з лишком роки ми стали одним з найбільших дилерів техніки BEDNAR. Тільки за 2020/2021 роки об’єм нашого бізнесу BEDNAR виріс на 200-250%. Звичайно є ті ніші, де ми разом з BEDNAR повинні покращувати ситуацію. Та ми над цим працюємо і я впевнений у нашому успіху».

Євген Єфремов, компанія «TITAN MACHINERY UKRAINE»,  бренд-менеджер

«В захваті – від команди однодумців, від екстремальних моментів. Сподобалось вирішення практичних завдань  з командною роботою. Пропоную також проведення робочих семінарів / навчань на базі дилерів BEDNAR, щоразу у іншого».

Українській команді BEDNAR, в свою чергу, приємно зазначити, що в цьому колі спілкування не було конкурентів, була одна дружня команда – BEDNAR MARKETING TEAM, команда професіоналів, як кажуть в НФМ-АГРО.

Тож наробимо беднарівського шуму в Україні, і знов поїдемо в подорож! BEDNAR об’єднує!

Детальніше про техніку Bednar читайте на офіційному сайті bednar.com

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР