У компанії Lehner розповіли, чому їх техніка така популярна в Україні

2022-08-05 15:30:47 1672
У компанії Lehner розповіли, чому їх техніка така популярна в Україні

Компанія LEHNER – це німецький виробник інноваційної техніки, яка застосовується в сільському та комунальному господарстві, а також виконує дорожньо-будівельні роботи.

Іноземний бренд нещодавно з'явився на українському ринку – приблизно 2,5 роки тому, і ось уже третій рік українцям доступне надійне обладнання німецької якості.

Особливою увагою наші аграрії відзначили агрегати для внесення добрив та інших зернистих та гранульованих матеріалів – шлангові сівалки VENTO та дискові сівалки розкидного посіву SuperVario.

Олег Ганжа, регіональний менеджер компанії LEHNER у Східній Європі, розповів, чому їхня техніка викликала таку зацікавленість на українському ринку.

Олег Ганжа, регіональний менеджер компанії LEHNER у Східній Європі

– Олеже, розкажіть, як компанія LEHNER з'явилася на ринку України?

– Компанія LEHNER виробляє висівні модулі, які популярні у світі вже понад 50 років. Однак коли ми представляли бренд на міжнародних спеціалізованих виставках, на нашому стенді не було відвідувачів з України. І лише з 2010 року українці потроху почали цікавитись нашою продукцією. Якщо у 2010 році серед відвідувачів стенда за день було 5-6 українців, то у 2019 році на AGRITECHNICA-2019 у Ганновері ця кількість різко зросла до 50-60 осіб. А все тому, що українські фермери почали активно використовувати сидерацію, засівати поля проміжними культурами. Оскільки відновлення та збереження ґрунту за допомогою вирощування сидеральних та проміжних культур стає для аграрних підприємств у Східній Європі дедалі актуальнішими. Тоді з'явився попит на модулі LEHNER в Україні. І для нас український ринок став дуже цікавим та перспективним. Можна сказати, що ринок сам нас покликав та привів за руку.

Ми вийшли на ринок України у 2020 році – і техніка LEHNER одразу зацікавила місцевих фермерів.

– Чому компанія LEHNER спеціалізується саме на електричних сівалках?

– Виробництво гідравлічної техніки – це дорого, відповідно, таке обладнання виходить надто дорогим для аграріїв. Більше ніж 30 років тому компанія LEHNER інвестувала кошти у виробництво електричних сівалок, які стали потужною альтернативою гідравлічним установкам та при цьому доступними за ціною. Щобільше, у результаті постійного впровадження прогресивних ідей та удосконалень компанія стала світовим лідером з виробництва електричних сівалок і встановила ряд світових рекордів, які не змогли побити інші виробники. Наприклад, шлангова сівалка VENTO – абсолютний рекордсмен із продуктивності, потужності та точності. Техніка інших компаній досягла ширини розкидання 3, 4 і 6 метрів. А наш шланговий висівний модуль VENTO подолав ширину 6, 8, 10 та 12 метрів! Це абсолютний рекорд, установки LEHNER – єдині електричні шлангові висівні модулі з такими показниками. Інші ж компанії, щоб залишитися на ринку, виготовляють техніку із шириною захоплення понад 6 метрів уже з гідравлічною системою.

– Які перспективи компанії на українському ринку?

– Український ринок був і залишається перспективним. Аграрії готові платити за інноваційну, потужну та надійну техніку «Made in Germany» з високоякісними компонентами, простим управлінням та монтажем. Ось вам простий факт – коли тільки-но вийшли на ринок України, то відразу, зі старту, ми продали десяток одиниць техніки. За ці два роки попит стрімко зростає.

Окрім цього, українські аграрії винахідливі, і нам цікаво вивчати та задовольняти їхні потреби. Наприклад, вони ставлять наші модулі на комбайн і одночасно зі збиранням урожаю висівають проміжні культури. До них так ніхто не робив – суто українське «ноу-хау»!

На 2022 рік компанія LEHNER запланувала участь у 6 виставках та конференціях в Україні. Але почалася війна, і виставки скасували чи перенесли. Проте з України продовжують надходити запити на сівалки LEHNER, і ми не припиняємо постачання, за винятком тимчасово окупованих регіонів України. Компанія LEHNER повністю підтримує Україну та відправила на фронт для ЗСУ 5 автомобілів.

Хочеться додати, що ми розвиватимемо український напрямок. Компанія співпрацює з найбільшим аграрним університетом – Національним університетом біоресурсів та природокористування, що має дослідну станцію площею 1000 га. У рамках співпраці ми передали університету сівалки SuperVario та VENTO. Так організація та проведення практичного навчання та науково-дослідних робіт стане більш ефективною. І студенти випускатимуться з університету провідними спеціалістами зі знаннями та досвідом застосування нових технологій, які сприяють конкурентоспроможності майбутніх спеціалістів аграрного профілю на ринку праці не лише українському, а і світовому.

– Розкажіть про співпрацю компаній LEHNER та HF Agro.

– Компанія HF Agro є офіційним представником LEHNER в Україні та добре зарекомендувала себе на ринку як надійний та досвідчений дилер. Наші партнерські відносини узгоджені за такими напрямами: маркетинг, навчання, сервісна підтримка. І в рамках цього ми разом беремо участь у спеціалізованих заходах, проводимо навчання. Крім того, HF Agro організували склад запасних частин техніки LEHNER для якісного та швидкого обслуговування клієнтів. А результат їхньої чудової роботи демонструють хороші продажі – HF Agro на першому місці за обсягами реалізації продукції LEHNER.

Тут працюють чудові фахівці, які поділяють наше бачення та пристрасть до інноваційних та прогресивних технологій та популяризують це в українському просторі. Компанія HF Agro побудувала ефективну співпрацю з багатьма іншими дилерами на території України, клієнти та партнери їй довіряють. І ми це цінуємо, коли відносини також функціонують на постійному обміні інформацією, активно підтримується зворотний зв'язок із кінцевими споживачами. Ви завжди можете звернутися за допомогою та консультацією щодо техніки LEHNER до фахівців компанії HF Agro.

– Поділіться планами компанії.

– Зараз ми працюємо над новинками. І в планах з 2023 року – запуск серійного виробництва та продажу нової лінійки. Українці – для нас не просто покупці, це наші ідейні натхненники. Від них надійшов запит на сівалки із шириною захвату 20, 30 та 40 метрів. Уявіть, LEHNER – єдина компанія, яка випускає шлангові висівні модулі із шириною захвату 12 м, а тепер з'явилася потреба в більш продуктивних апаратах. І ми це зробили – ми побили свій же рекорд! Наші фахівці розробили прототипи, і після тестової фази з наступного року запускатимемо серійне виробництво. До речі, ініціативу українців за такою продуктивною технікою вже підхопили й аграрії Прибалтики, Болгарії, Польщі. Тобто українці задають тренд!

На етапі випробувань знаходиться також наш АГРО-РОБОТ на сонячних батареях, здатний сіяти буряк, ріпак тощо, робити прополювання та вносити рідкі препарати, гербіциди, фунгіциди та інше – у рядки або конкретно під кожну рослину.

Ще одна розробка, яка надійде у продаж із січня 2023 року, – це висівні апарати AirDos. На їх створення нас також наштовхнули українські аграрії, яким апарати VENTO сподобалися, але в ідеалі хотілося більш бюджетну версію. Ми наполегливо працювали над цим, щоб з 2023 року запустити AirDos у продаж. Це висівний модуль із шириною розкидання до 4,5 м, 8 шлангами та одним вентилятором, особливо буде ефективний на невеликих полях та вузьких смугах.

Ми вдячні українцям за їхню відкритість і винахідливість. Разом з вами ми стаємо кращими!

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР