Обприскувач Case IH Patriot здійснює прорив у новітніх технологіях та комфорті

2023-05-24 16:44:17 1366
Обприскувач Case IH Patriot здійснює прорив у новітніх технологіях та комфорті

Про це сповістили в прес-службі Case IH в Україні.

Як йдеться в повідомленні, компанія Case IH додає обприскувач серії Patriot 50 до своєї лінійки самохідного обладнання для внесення засобів захисту рослин. Завдяки надзвичайно зручному робочому середовищу оператора, можливості повного контролю машини, розширеним рішенням для віддаленого доступу та інтегрованій технології обприскування, обприскувач Patriot серії 50 здатний забезпечити більш продуктивну роботу оператора та досягнення високоефективного обприскування.

Протягом десятиліть фермери та фермерські господарства довіряють обприскувачам Patriot внесення засобів захисту рослин в умовах стислих періодів часу. Фірмова конструкція з переднім розташуванням кабіни та заднім розташуванням двигуна і надійна, довговічна штанга є важливими елементами Agronomic Design, які дають змогу операторам завжди досягати точного та своєчасного обприскування. Щоб задовольняти потреби сучасних виробників та продавців сільськогосподарської продукції, обприскувачі серії Patriot 50 поєднують в собі передові технології та засоби віддаленого доступу з надійною конструкцією — все задля підвищення продуктивності оператора.

«Пріоритетом при розробці нової серії обприскувачів Patriot було прагнення допомогти клієнтам максимізувати їхню потенційну врожайність та більш ефективно керувати внесенням в умовах стислих проміжків часу», - говорить Стефан Амерінг, менеджер з продукції (обприскувачів) Case IH в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). «Ми впевнені, що досягли цього в обприскувачах серії 50».

До основних інновацій обприскувачів серії Patriot 50 відносяться:

 • Оптимізована точність: Включає можливість додавання системи AIM Command FLEXII, що пропонує шість режимів роботи для забезпечення вищої точності та контролю норм внесення хімікатів, тиску та розміру крапель, а також індивідуальне управління ввімкненням/вимкненням форсунок для підвищення точності.
 • Підвищений рівень комфорту кабіни та легкість користування: Новий Patriot має тихішу кабіну, в порівнянні з попередніми моделями, з комфортним салоном і великою площею оскління для забезпечення максимальної та необмеженої видимості. Сумісність з опціональною системою AutoTurn, два налаштовувані дисплеї, AFS Pro 1200 і Viper 4+, гарантують оператору оптимальний контроль над машиною і внесенням продукту, а також можливість бачити те, що він хоче, і коли хоче.
 • Стабільні штанги для точного обприскування: Вбудована система автоматичного управління висотою штанги AutoBoom XRT виявляє і враховує зміни рельєфу місцевості, забезпечуючи точність і ефективність покриття, а нова конструкція центральної секції зводить до мінімуму відхилення штанги в складних польових умовах – навіть при використанні довшої штанги.
 • Неперевершені засоби віддаленого доступу: Система AFS Connect, яка наразі впроваджена в усіх лінійках тракторів Case IH, тепер доступна і в обприскувачах Patriot, забезпечуючи неперевершене віддалене підключення, керування, передачу даних і моніторинг для будь-якої фермерської операції. Вона також дозволяє здійснювати дистанційне обслуговування з повним відображенням дисплея. Кожен обприскувач серії Patriot 50 поставляється з заводу з модемом, сумісним з AFS Connect, і 5-річною підпискою.

Завдяки AFS Connect оператори та менеджери можуть переглядати, зберігати та обмінюватися картами внесення від сезону до сезону, а також відстежувати місцезнаходження машини, параметри та хід виконання робіт, що допомагає у плануванні завдань. Ця можливість дозволяє виробникам заощадити дорогоцінний час у полі та підвищити ефективність своєї роботи.

«Збереження перевірених і випробуваних функцій, таких як фронтальне розташування кабіни та заднє розташування двигуна, які успішно працюють, та, при цьому, додавання нових функцій і перепроектування з метою забезпечення найвищого рівня точності та ефективності обприскування, в поєднанні з найкращими в галузі технологіями віддаленого доступу та дистанційного управління — саме все це робить серію Patriot 50 неперевершеною», - додав пан Амерінг.

Перший публічний показ нового обприскувача Patriot на Близькому Сході та в Африці відбувся на виставці  «NAMPO Harvest Day» з 16 по 19 травня 2023 року в місті Ботавілль, Південна Африка. Обприскувач буде доступний у всьому регіоні Близького Сходу та Африки, Південній Африці, Казахстані та Україні.

Для отримання додаткової інформації про нову серію Patriot завітайте на веб-сайт caseih.com або зверніться до місцевого дилера Case IH.

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР