Комбайн Case IH Axial Flow 250 зі жниваркою MacDon FD235 демонструє можливості

2023-08-04 11:20:23 947
Комбайн Case IH Axial Flow 250 зі жниваркою MacDon FD235 демонструє можливості

12 господарств, десятки гектарів ланів, різні культури. В Україні стартував демо-тур комбайну.

Демо-тур комбайну Case IH Axial-Flow 7250 зі жниваркою MacDon FD 235 вже пройшов Київщиною, Одещиною, Вінниччиною, Хмельниччиною та Сумщиною. На черзі демонстрації на Рівненщині та Львівщині.

Хвилина роботи коштує тисячі слів від захоплених аграріїв, які вже побачили техніку в дії. Лише поле та результат дозволяють оцінити якість нових технологій та продуктивність агрегатів. Комбайн Case IH Axial-Flow 7250 – це високопродуктивна машина з новим посиленим ротором ST, що разом з технологією автоматизованого збирання врожаю AFS Harvest Command дозволяє працювати, автоматично підлаштовуючись під культури та умови на полі.

- Це те, що зараз потрібно! Сподобались і комбайн і жниварка.  – розповідає Роман Перконюк, головний інженер Групи компаній ЛАН. – Завдяки системі AFS втручання комбайнера є мінімальним. Працювати на комбайні зможе і молодий студент, і людина у віці. Машина сама підлаштовується під культуру і робить це навіть краще за людину. Жниварка працює відмінно.

В парі з комбайном працює жниварка MacDon FD235. Маючи систему активної флотації, вона відмінно копіює нерівності поля, зрізаючи стебла на заданій висоті та не загрібаючи ґрунт. При цьому копіюючі колеса ContourMax поєднані технологією FD2 Flex- Float Technology та автоматичною системою регулювання висоти жниварки, що забезпечує рівний зріз по всій ширині жниварки. Високошвидкісна система зкошування MacDon ClearCut косить гарантовано чисто і на більш високій швидкості. Це забезпечується двома унікальними протиріжучими пальцями, більше потужними завдяки покращеному приводу ножа MacDon та збільшення ріжучої поверхні на 25% за рахунок розміру ножа та нової геометрії пальця. Всі ці покращення дозволяють жниварці FD2 FlexDraper завжди косити чисто та рівно.

Вертикальний ніж MacDon VertiBlade чудово показав себе на збиранні ріпаку. Він скорочує втрати зерна при збиранні сплутаних, похилених культур. Ножі VertiBlade повноцінно вбудовуються у конструкцію жниварки і легко встановлюються. Завдяки швидкороз'ємній системі кінцевих дільників MacDon ножі просто встановлюються та фіксуються одним рухом, разом з гідравлікою.

Сподобалися жниварка у парі з комбайном – говорить Олександр Діденко, співвласник компанії Агро Мак 2017, - жниварка, можна сказати, шикарна. І справді втрати мінімальні. Оператор сів, натиснув кнопочку і поїхав продуктивно працювати.

Побачити в роботі комбайн Case IH Axial-Flow 7250  з жниваркою MacDon FD 235 можна буде під час демонстрацій у Львівській та Рівненській областях на збиранні зернових культур та ріпаку. План ДЕМО-показів гнучкий змінний через погодні умови, тож для уточнення інформації, будь ласка, звертайтеся до представників Тайтен Машинері Україна

Новий комбайн безперечно заслуговує на увагу, - говорить Олександр Сологуб, головний інженер Шамраївського цукрового заводу. - Я хочу відмітити, що ця машина вартує своїх грошей: багато функцій, оптимальний по втратах, гарна якість зібраного врожаю. Плюсом є  відмінний функціонал та комплектація! Думаю, для роботи середніх та великих господарств таку техніки можна сміливо залучати.

Зателефонуйте за номером 0 800 50 80 80, щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку з придбання сільськогосподарської техніки, запчастин та послуг сервісу.

Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії Тайтен Машинері Україна - підписуйтесь на сторінку Facebook: https://www.facebook.com/titanmachinery.ua/

Слідкуйте за появою нових вакансій для фахівців аграрної галузі на LinkedIn-профілі компанії: https://www.linkedin.com/company/17887036/admin/

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР