Промиваємо обприскувач перед зимою

2023-09-11 14:00:19 8034
Промиваємо обприскувач перед зимою

Підготовка до зимового зберігання самохідної аграрної техніки та причіпних обприскувачів дещо відрізняється від звичайного промивання очисниками. Консервація може передбачати тривале зберігання за непередбачуваних умов та коливань температур.

Міжсезонне зберігання має на меті не допущення розвитку процесів окислення, корозії та, тим більше, руйнування компонентів агрегатів. Для очищення та промивання оприскувачів по закінченню сезонної роботи та при підготовці польового обприскувача до зимового зберігання варто використовувати автомобільний антифриз, причому у вигляді концентрату.

Консервація оприскувача на зиму за допомогою антифризу має ряд переваг у порівнянні з сухою консервацією, до яких можна віднести відсутність необхідності розбирання системи, застосування пневматичного обладнання для продування, виключення контакту деталей з киснем (окиснювачем), краще збереження гумо-технічних виробів та, зрештою, економія часу.

Оскільки вода має найменший об’єм за температури +4°C та стрімко розширюється при замерзанні, використання концентрованої рідини Super Antifreeze виключає ризик утворення льоду та поривів системи обприскування за зимового зберігання. Блакитний антифриз Opet Super Antifreeze є концентрованою рідиною, яку слід розмішати з водою перед використанням.

Оскільки в системі обприскувача до заливання антифризу знаходиться вода, перед його додаванням слід дещо понизити концентрацію, але не більше ніж на 50%, так як температура застигання такого розчину становить -37°C та буде зростати при більшій кількості води (замерзання 33% розчину починається з -17°C). Низька лужність готового антифризу Super Antifreeze нейтралізує кисле середовище та є меншою від значень побутового мила (8,6 рН водного розчину 50%). Для точного контролю отриманих значень можна скористатися кишеньковим рефрактометром та тест-стрічками або звернутися до фахівців Opet в Україні.

Для промивання та збереження обприскувача також можна використовувати рідину під назвою Extended Life Antifreeze, що представляє собою концентрований високоресурсний антифриз помаранчевого кольору. Opet Extended Life Antifreeze виступає охолоджуючою рідиною з подовженим строком служби для сучасних та потужних двигунів різноманітної техніки і також потребує попереднього розведення з чистою водою (дистильованою) перед використанням. Спеціальні присадки цього антифризу сумісні з усіма ущільнюючими матеріалами та захищають деталі від окислення та корозії, що сприяє подовженню строку служби та ефективності роботи. Температурні характеристики є практично ідентичними за належного поводження.

Варто зазначити, що не можна змішувати вищезгадані антифризи та охолоджуючі рідини різних кольорів без належної консультації, оскільки це може суттєво погіршити їхні експлуатаційні властивості. Також при підготовці до міжсезонного зберігання необхідно перевірити наповненість оливою картера двигуна, привідних насосів та інших вузлів мащення самохідного обприскувача. Кваліфіковану допомогу у визначенні якості, застосуванні та інших технічних питаннях можна отримати безпосередньо у представників компанії Фукс Мастила Україна – офіційного імпортера продукції бренду Opet.

Звертайтеся до дистриб’юторів та партнерів Opet і отримуйте вигідні пропозиції для власного парку с\г техніки.

Слідкуйте за новинами Opet у Viber та у Facebook.

 

Про компанію-виробника:

Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини. Виробляє та реалізує автомобільні та промислові мастильні матеріали, засоби з догляду за автомобілями, а також надає післяпродажні послуги. Виробничі потужності обсягом 60 000 тон готової продукції в рік розташовані в індустріальному регіоні İzmir, м. Aliağa.

Система менеджменту Компанії та її виробничих активів відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 14064, ISO 16949, OHSAS 18001, TSE EN ISO/IEC 17025.

Компанія постійно співпрацює з багатьма виробниками техніки, серед яких Ford, Turk Traktor, Renault, MAN та багато інших, з метою вдосконалення рецептур мастильних матеріалів. Кваліфікований персонал сучасної власної лабораторії, оснащеної всім необхідним обладнанням та акредитованої Турецькою Акредитаційною Агенцію TÜRKAK за стандартом TS EN ISO/IEC 17025, проводить більше 300 тис. тестів на рік, які включають вхідний контроль якості сировини, контроль якості готової продукції, тестування упаковки, науково-дослідницькі роботи по створенню нових рецептур та аналіз відпрацьованих олив в межах сервісу Fullcheck LAB.

Мастильні матеріали виробництва Компанії є продукцією первинної заливки в техніку Ford Trucks, Fiat, Case, New Holland, Otokar та мають допуски провідних виробників техніки: MAN, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Ford, Renault, BMW і т. д.

В Україну мастильні матеріали поставляються напряму з заводу на центральний склад в Києві і далі на склади офіційних дистриб’юторів, тим самим гарантується збереження якості продукції на всіх етапах постачання до кінцевого споживача.

Лінійка продукції Opet містить у собі широкий асортимент моторних та трансмісійних олив, антифризу, консистентних мастил, гальмівних та гідравлічних рідини для обслуговування вантажних та легкових автомобілів, сільськогосподарської та будівельної техніки, мотоциклів та водяного транспорту. Це дозволяє повністю задовольнити потреби приватних та корпоративних споживачів.

 

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР