Тайтен Машинері Україна провів День відкритих дверей

2023-10-10 14:30:41 629
Тайтен Машинері Україна провів День відкритих дверей

День відкритих дверей Тайтен Машинері у Житомирі: в фокусі трактори, комбайни та агродрони.

У сільському господарстві кожен сезон приймає свої виклики та можливості. Сільськогосподарські технології постійно розвиваються і стають дедалі більш інноваційними у своїх методах. У цьому контексті проведення Дня відкритих дверей з демонстрацією сільськогосподарської техніки, як-от комбайна та агродрона, стає важливою подією для обміну знаннями та досвідом.

 

 

Тайтен Машинері Україна, організовуючи захід, запросили не лише місцевих клієнтів, а й партнерів Case IH та Bednar Ukraine, щоб поділитися останніми досягненнями у галузі сільського господарства. День відкритих дверей став чудовою можливістю для демонстрації переваг та ефективного використання представлених моделей в роботі.

В центрі уваги був комбайн Case IH Axial Flow зі жниваркою MacDon FD235. Ця машина який є сукупністю інноваційних технологій, що дозволяють збільшити продуктивність та ефективність збирання врожаю. Відвідувачі з цікавістю вивчали роботу комбайна та обговорювали переваги різних моделей для різних видів культур.

Трактори та ґрунтообробна техніка, які є невід'ємною частиною сучасного сільського господарства, також посіли важливе місце. Відвідувачі мали можливість розглянути моделі, призначені для різних завдань, починаючи від обробітку ґрунту й до транспортування врожаю. Експерти надавали докладну інформацію про характеристики кожної моделі та їх застосування у сільському господарстві.

Однак, можливо, найбільш захоплюючим моментом була демонстрація агродронів XAG V40. Ці безпілотні літальні апарати надають унікальні можливості для моніторингу полів, розподілу добрив й навіть посіву. Показ роботи викликав жваві обговорення щодо їхнього потенціалу у підвищенні ефективності сільського господарства та скороченні витрат.

Захід не міг обійтися без демонстрації системи автоводіння власного бренду Тайтен Машинері –  T-LINE PRO Track. Ця інтелектуальна система спроектована для підвищення точності та ефективності в управлінні сільськогосподарською технікою. Відвідувачі могли оцінити, як автоводіння зменшує навантаження на водія та підвищує точність роботи техніки. Унікальною перевагою використання T-LINE PRO Track є те, що модем RTK вже вмонтований у дисплей, а за потреби, можна використовувати сторонній модем без будь-яких розблокувань.

Після демонстрації техніки відвідувачам надавалася можливість поспілкуватися з нашими партнерами та експертами галузі. Це сприяло обміну знаннями та досвідом між професіоналами та учасниками сільського господарства.

День відкритих дверей у Житомирі з демонстрацією сільськогосподарської техніки став не лише святом для любителів сільського господарства, а й важливим заходом для інтеграції інновацій у повсякденну практику. Учасники заходу залишилися вражені можливостями сучасної техніки та її ефективністю для сталого розвитку сільськогосподарського бізнесу.

Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР