Agrovision презентує унікальну акцію на комплект з трактора та плуга New Holland

2024-06-07 17:17:40 1065
Agrovision презентує унікальну акцію на комплект з трактора та плуга New Holland

В компанії Agrovision можна придбати комплект трактор New Holland Т7060 та плуг New Holland PH S5 за привабливою ціною – всього 6 394 000 грн*!

Agrovision більше 17 років займає лідируючу позицію на українському ринку продажу сільськогосподарської техніки, агрозапчастин та надання сервісного гарантійного та післягарантійне обслуговування.

У 2024 році компанія провела ребрендінг  для того, щоб залишатися у трендах та впроваджувати інновації у галузі.

«Ми 17 років працюємо над тим, щоб вітчизняні аграрії отримували найкращий товар за співвідношенням ціна-якість. Компанія Agrovision пропонує фермерам лише якісну сільгосптехніку та своєчасне обслуговування. Наші відносини з партнерами завжди були вибудовані на взаємоповазі та довірі. Ребрендінг - це важливий крок для компанії, але наші головні цінності залишаються незмінними: якість обслуговування, лояльність до партнерів та клієнтоорієнтовність. Завдяки ребрендінгу ми продовжимо надавати аграріям необхідні послуги та товари. Лише плідне співробітництво з ними дозволило протягом десятиріч залишатися лідером галузі», – кажуть в компанії.

На честь змін у компанії, Agrovision анонсує акційну пропозицію на комплект техніки New Holland: трактор New Holland Т7060 та плуг New Holland PH S5 за безпрецедентною ціною 6 394 000 грн*!

Трактор New Holland T7060

Трактор New Holland Т7060 — це яскравий приклад оптимального співвідношення маси та потужності. Він може похвалитись потужністю в 215 к.с. при менше ніж 7-тонній вазі. Застосування технології Power Boost дає змогу збільшити потужність до 240 к.с. Завдяки поєднанню великої потужності та малої ваги трактори T7060 стануть у нагоді  для будь-якої роботи. Вони чудово підходять для сучасних рослинницьких технологій, орієнтованих на зниження інтенсивності культивації ґрунту, також можуть успішно використовуватися і в традиційному землеробстві, а значна потужність їхньої гідравлічної системи дозволяє агрегацію з масивним навісним обладнанням.

Трактори Т 7060 - прекрасний вибір для транспортних операцій. Маючи в своєму розпорядженні високу потужність для корисного навантаження, вони витрачають менше енергії на переміщення власної маси.

Будучи приблизно на тонну легшими за своїх конкурентів, трактори серії T7060 дають змогу знизити непродуктивну розтрату енергії. Крім того, мала вага йде на користь маневреності та приємистості, а також дозволяє зменшити ущільнення ґрунту, що ще й знижує витрати енергії на його подальше розпушення. А коли створення значного тяглового зусилля вимагає значної маси, для її збільшення можуть використовуватися додаткові грузи.

Плуг New Holland PH S5

Плуги модельного ряду PH можна назвати справжньою робочою конячкою у лінійці плугів New Holland. Ці навісні оборотні плуги призначені для роботи з тракторами потужністю до 220 к.с., здатними виконувати оранку в складних польових умовах. Їхня компактна сучасна конструкція привертає до себе увагу в полі, а рама, розрахована на встановлення додаткових корпусів додає їм експлуатаційну гнучкість.

PH S розшифровується наступним чином:

 • P – плуг навісний;
 • Н – призначений для особливо тяжких умов роботи;
 • S – має захист зрізними болтами.

Завдяки ефективній конструкції плуги New Holland потребують меншої сили тяги (до 15%) у порівнянні з аналогами провідних конкурентів.

Навісні плуги New Holland у своїй базовій комплектації оснащуються автоматичною системою регулювання, яка вирівнює плуг відносно лінії тяги при регулюванні ширини захвату першого корпусу. Паралелограмний механізм регулює положення плуга, коли ви змінюєте його базові налаштування. Оптимально налаштований плуг забезпечить вам відмінні результати оранки. Плуг має цілий ряд переваг у повсякденній роботі.

Поспішайте! Оновіть свій парк агротехніки з Agrovision та отримайте максимальну продуктивність та ефективність робіт у вашому господарстві під час сезону!

*Техніка продається з прив'язкою до валюти

Телефонуйте та отримайте докладну інформацію щодо умов фінансування для вашого бізнесу: +38 067 568 74 22

Ще інформація на сторінках: http://agrovision.com.ua/uk-UA/shop/traktory/new_hollandt7000 та https://agrovision.tilda.ws/tractort7060

Ще фото
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР