Найцікавіші розкидачі міндобрив на ринку України
АгроПравда пропонує вашій увазі найбільш практичні і технологічні моделі машин для точного розподілення гранульованих мінеральних добрив.
Впродовж останніх років мінеральні добрива відчутно здорожчали, що зумовлює потребу в особливо їх ретельному використанні.
Значення має кожен кілограм гранул, тому не дивно, що українські аграрії прагнуть провадити внесення розкидачами із гарантованим дотриманням норми та точним розподіленням по поверхні поля.
І, звісно ж, нікуди не поділися вимоги до надійності розкидачів міндобрив, оскільки бункери таких машин вміщають по декілька тонн хімічно агресивної сировини. Тому міцним має бути і сам метал, і рама розкидача, і шасі.
Так, ми радимо звернути увагу на розкидачі KUHN AXIS із технологією електронного дозування EMC, яка вимірює крутний момент кожного розподільчого диска й визначає кількість і вагу добрив, які розкидає конкретний диск.
Діапазон дозування добрив тут може становити від 3 до 500 кг/га, за ширини розкидання до 42 м. При цьому робоча швидкість цих агрегатів може сягати до 20 км/год, а обсяг бункера – 4000 кг і більше.
Мозковим центром розкидачів мінеральних добрив KUHN AXIS є ISOBUS-термінал CCI 200, розрахований на агрегатування із тракторами та додатковим обладнанням усіх відомих світових виробників.
Для диференційованого внесення гранульованих добрив в Україні широко застосовуються розкидачі KVERNELAND Exacta TL Geospread. Машина вже в базі має GPS-трекер і це дає змогу власнику самостійно окреслити контури полів.
Також розкидачі міндобрив KVERNELAND Exacta оснащені можливістю диференційованого внесення добрив, відключення секцій із кроком 1 метр, автоматичною ваговою системою та ін.
Машина має по два актуатори на кожному з дозаторів. Перший керує нормою внесення (кг/хв), а другий – картиною розкидання та робочою шириною. Усі налаштування розкидача виконуються з кабіни трактора. Їх можна змінювати під час роботи в полі вручну або автоматично за допомогою системи GEOCONTROL.
Ще одна цікава машина, яка чудово себе зарекомендувала в Україні – польський розкидач мінеральних добрив UNIA MXL. Загалом компанія UNIA виготовляє розкидачі з бункерами від 1000 до 12000 літрів.
Особливістю конструкції розкидача UNIA MXL є те, що ця машина здатна гарантовано витримувати задану норму внесення, незалежно від робочої швидкості. Це стало можливим завдяки запатентованій технології шнекового дозування, яка чітко витримує усі задані налаштування.
Цікаво, що за результатами незалежних тестувань німецької DLG, модель UNIA MXL за показником точності і рівномірності розкидання має максимальну похибку не більше 9 відсотків.
Вкрай перспективними виглядають і нові розкидачі AMAZONE ZG-TX, які окрім гранул, спроможні вносити ще й такий сипучий матеріал як вапно та аналогічні за своїми фізичними характеристиками матеріали.
Розкидачі ZG-TX мають ширину розкидання до 54 метрів та можуть оснащуватися бункерами, місткістю від 6800 до 11200 літрів.
Конструктивно в AMAZONE ZG-TX передбачено дві системи дозування – із монозаслінкою з ручним регулюванням, яка використовується для внесення вапна, та із подвійною заслінкою з електронним керуванням – для міндобрив.
За точний малюнок розкидання тут відповідає унікальна система AMAZONE FlowControl, котра здійснює автоматичне калібрування норми внесення, що забезпечує гарантоване дотримання норми внесення.
Зазначимо, що на ринку розкидачів гранульованих добрив в Україні стає дедалі тісніше, що зумовлюється вже згадуваними підвищеними вимогами до точності розкидання з боку вітчизняних аграріїв.
Ще одним важливим критерієм вибору моделі є зростаючий інтерес наших фермерів до диференційованого внесення міндобрив як важливого елементу технологій точного землеробства.
Також за наших реалій хороший розкидач повинен мати змогу точно працювати навіть із гранулами поганої якості, яких, на жаль, не бракує на ринку України.
АгроПравда продовжить розповідати про найбільш ефективні технологічні рішення для мінерального живлення посівів.
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів