Claas представив нове покоління надпотужних тракторів

2023-07-28 15:18:39 2093
Claas представив нове покоління своїх надпотужних тракторів

Сила більша, ніж потужність: CLAAS представив новітні трактори Xerion 12.590 та 12.650 від у версіях TERRA TRAC та TRAC.

З серією XERION 12 компанія CLAAS представляє безкомпромісно потужних спеціалістів у найвищому класі продуктивності тракторів. Обидві моделі йдуть вище XERION 4200 - 5000 і відрізняються високоефективною концепцією роботи на низьких обертах 2.0, максимальною потужністю до 653 к.с., системою допомоги оператору CEMOS, величезною продуктивністю гідравлічного насоса до 537 л/хв і новою просторою кабіною з чотириточковою підвіскою. Крім того, моделі TERRA TRAC оснащені новими гусеничними рушіями з амортизацією від CLAAS Industrietechnik, що робить їх сильнішими, ніж будь-коли: сильнішими з точки зору рентабельності, сильнішими з точки зору тягової потужності, сильнішими з точки зору комфорту і сильнішими з точки зору допомоги.

Сила більша, ніж потужність: цільові ринки в Європі та за її межами

Понад 25 років XERION освоює нові сфери застосування та завойовує нові регіони ринку. Дві нові більш потужні моделі 12.590 та 12.650 розроблені як високоефективні спеціалісти для виконання найважчих робіт з тягою, таких як буксирування широких культиваторів та сівалок, а також бункерів-переслідувачів. Окрім Північної Америки, центральної частини Західної Європи та Південної Америки, основними цільовими ринками збуту є такі країни, як Австралія.

Під час численних обговорень з клієнтами було визначено чотири ключові цілі розвитку серії XERION 12:

 • Підвищення рентабельності завдяки низькому споживанні палива, низьким витратам на технічне обслуговування і знос, а також високій вартості перепродажу
 • Більша тягова потужність завдяки високому крутному моменту, великій площі контакту з ґрунтом, оптимальному розподілу ваги 50:50 за будь-яких умов експлуатації та величезній гідравлічній потужності
 • Підвищений комфорт завдяки просторій кабіні з чотириточковою підвіскою та чудовим оглядом, амортизованим гусеничним гусеницям для TERRA TRAC та зручному кермуванню
 • Посилена допомога завдяки системам CEBIS, CMOTION, CEMOS та GPS PILOT CEMIS 1200.

Успішна базова концепція з високоміцною центральною рамою на болтах і двома керованими осями була запозичена у моделей XERION 4200, 4500 і 5000 і адаптована до збільшеної продуктивності, більшої ваги і більшої ширини гусениць. Нові трикутні гусеничні блоки TERRA TRAC або здвоєні шини розміром до 800/70 R42 м'яко та ефективно передають потужність на ґрунт, а водій насолоджується чудовим круговим оглядом у великій кабіні з чотириточковою підвіскою. Низькообертовий концепт 2.0 – це ідеальний синтез ефективного двигуна Mercedes-Benz з великим робочим об'ємом і оптимально скоординованої безступінчастої трансмісії, доповнений високопродуктивною гідравлічною системою, що працює на низьких обертах і має найвищу на ринку гідравлічну продуктивність. З максимальною потужністю до 653 к.с. і крутним моментом до 3100 Нм XERION 12 серії на сьогоднішній день є найпотужнішим повнопривідним трактором з безступінчастою трансмісією на ринку і оснащений вже знайомою системою допомоги оператору CEMOS і системою оптимізації процесів від стандартних тракторів CLAAS з безступінчастою трансмісією CMATIC.

Нова серія XERION 12 потужністю до 653 к.с., крутним моментом 3100 Нм, новими гусеничними гусеницями TERRA TRAC, чотириточковою підвіскою кабіни з чудовим круговим оглядом та гідравлічною потужністю до 537 л/хв: сила - це більше, ніж потужність!

Високий крутний момент, економічність та зручність в обслуговуванні: Шестициліндровий двигун Mercedes-Benz об'ємом 15,6 л і низькообертовий концепт 2.0

Коли справа дійшла до технології двигунів, Mercedes-Benz знову став очевидним вибором. Шестициліндровий рядний двигун OM473 LA об'ємом 15,6 л, знайомий по моделях JAGUAR і LEXION, поєднує в собі величезний крутний момент з паливною економічністю і низькими витратами на обслуговування. У моделі XERION 12.590 цей силовий агрегат розвиває 585 к.с. від 1600 об/хв і до 653 к.с. у моделі XERION 12.650. Технологія турбонаддуву з турбокомпресором з проміжним клапаном забезпечує розвиток величезної потужності навіть на низьких обертах двигуна і одночасно максимальну ефективність при повному і частковому навантаженні. Як результат, максимальний крутний момент – вражаючі 3100 Нм у XERION 12.650 – доступний вже при 1300 об/хв. Частота обертання холостого ходу встановлена на низьких 650 об/хв.

Радіатори двигуна, трансмісії, гідравліки та мостів мають великі розміри для максимальної ефективності та розташовані для легкого доступу при обслуговуванні . Зону охолодження можна очистити одним натисканням кнопки за допомогою гідравлічного реверсивного вентилятора. Паливний бак серії XERION 12 має ємність 1400 л, а баки для AdBlue – 90 л. Центральне розташування паливного бака означає, що розподіл ваги трактора не змінюється протягом робочого дня при зниженні рівня палива.

Двигуни, безумовно, не розчаровують, коли справа доходить до технічного обслуговування, з інтервалом заміни масла в 1000 робочих годин і системою очищення вихлопних газів Stage V, що не потребує обслуговування.

Безступінчаста коробка передач (CMATIC)   доступна у XERION 12 з потужністю до 650 к.с.

Як і всі трактори CLAAS, нова серія XERION 12 оснащується безступінчатими трансмісіями CMATIC останнього покоління, які не потребують технічного обслуговування, довговічні та ідеально узгоджені з оптимальними характеристиками крутного моменту та витрати палива двигуна. З 2003 року трансмісії CMATIC  на тракторах серії XERION зарекомендували себе як надзвичайно міцні, надійні та довговічні навіть у найскладніших ситуаціях. Крім того, м'який пусковий і гальмівний крутний момент безступінчастих приводів з розподіленою потужністю захищає культиватори і сівалки, уникаючи пікових навантажень на конструкції рами і зчіпні пристрої, викликаних різким перемиканням передач або зчепленням і розчепленням з робочим органом в робочому положенні. Тим не менш, XERION все ще забезпечує повний крутний момент двигуна, починаючи з мінімальної швидкості 0,05 км/год.

Завдяки чотирьом автоматично обраним режимам приводу трансмісія працює з високим ступенем ефективності, безперервно передаючи потужність на обидві осі. Розподіл ваги під час робіт 50:50  забезпечує максимальний захист ґрунту – незалежно від кута повороту керма. Це означає, що повне тягове зусилля доступне навіть при роботі на горбистій місцевості або при об'їзді перешкод.

XERION 12 TERRA TRAC розвиває максимальну швидкість 40 км/год при ефективних 1400 об/хв. Колісна версія TRAC розвиває максимальну швидкість 50 км/год, що є унікальним показником у цьому класі.

CEMOS на борту: Використовуйте потенціал продуктивності та заощаджуйте ресурси

Після того, як вона була впроваджена в стандартних тракторах ARION і AXION/AXION TERRA TRAC з трансмісією CMATIC, система самонавчання, діалогової допомоги оператору і оптимізації процесів CEMOS тепер доступна і для тракторів XERION. Двозначні відсоткові покращення у споживанні палива та продуктивності можуть бути досягнуті за рахунок оптимізації трансмісії, управління приводом та баластування (Звіт про випробування DLG 7096). Крім того, CEMOS включає в себе асистента налаштувань плуга, а також додаток Terranimo®. Після введення робочих умов додаток розраховує і відображає ризик ущільнення в трьох шарах ґрунту, щоб допомогти водієві оптимізувати налаштування машини для кращого захисту ґрунту.

Гідравліка з низьким числом обертів двигуна для найскладніших завдань

Концепція низьких обертів двигуна 2.0 в XERION охоплює як силову гідравліку, так і привід. До трьох насосів, що чутливо реагують на навантаження, подають до зовнішніх знарядь максимум 537 л/хв при 1900 об/хв – жоден інший трактор на ринку наразі не може перевершити цей показник. Така висока продуктивність означає, що навіть найширші пневматичні сівалки з постійно високою потребою в мастилі можуть працювати ще ефективніше при значно знижених обертах двигуна. До восьми контурів керування подвійної дії безперервно подають достатню кількість оливи до ґрунтообробних знарядь, сівалок та сівалок точного висіву, причому пріоритетні контури керування можуть подавати до 140 л/хв до найвибагливіших причепних знарядь.

Витрата кожного золотника відображається в терміналі CEBIS у вигляді графічного дисплея. При роботі з навісним обладнанням, яке має декілька споживачів з високим попитом на гідравліку, це дає змогу оператору відповідно регулювати та визначати пріоритетність витрат.

Нові гусеничні гусениці TERRA TRAC 400 та здвоєні шини до 800/70 R42

Компанія CLAAS Industrietechnik в Падерборні розробила нові гусеничні рушії з примусовим приводом для серії XERION 12, щоб задовольнити найвибагливіші вимоги клієнтів щодо передачі потужності, захисту ґрунту та комфорту. Міцні керовані мости з двома допоміжними рульовими циліндрами на вісь і великими ведучими колесами м'яко передають потужність на привідні ремені з одночасним зачепленням восьми грунтозачепів. Двосекційна конструкція рами гусеничних рушіїв дозволяє двом парам середніх катків, встановлених на візках, адаптуватися до рельєфу ґрунту незалежно від основної рами. Великі гумові блоки між ходовою частиною та основною рамою гусеничного рушія ефективно амортизують удари та вібрації.

При оснащенні здвоєними шинами розміром до 800/70 R42 версія TRAC досягає масивної опорної поверхні, що не має собі рівних серед колісних тракторів. На додаток до ефекту багатопрохідності, ідеального розподілу ваги 50:50 незалежно від рівня палива і в поєднанні з ефективною трансмісією з концепцією низьких обертів двигуна 2.0, це дозволяє знизити споживання палива на 8-10% на годину в порівнянні з іншими концепціями тракторів цього класу продуктивності. Завдяки великим трикутним гусеничним стрічкам, версія TERRA TRAC досягає однакового рівня ефективності з гусеничними стрічками шириною 30 або 36 дюймів (762 або 914 мм).

Завдяки двом керованим осям, TERRA TRAC і TRAC керуються чітко і точно, при цьому кабіна і задня навіска залишаються посередині осі. Рульове управління подібне до стандартних тракторів: маневри та розвороти є зручними для агрегату та водія з мінімальним утворенням колії. На додаток до стандартної програми рульового керування з причіпним управлінням задніми колесами, також доступне класичне управління всіма чотирма колесами з одночасним управлінням передньою і задньою віссю, а також TRAC може управлятися в щадному режимі (крабовий рух) для роботи з силосними захватами. Функція DYNAMIC STEERING, доступна в стандартній програмі рульового управління, вдвічі зменшує кількість обертів керма, необхідних під час польових робіт, і ще більше знижує крутний момент на рульовому колесі.

Велика площа контакту з ґрунтом в TERRA TRAC і TRAC забезпечує м'яку і ефективну передачу тягового зусилля, а в поєднанні з ефективною трансмісією знижує споживання палива на 8-10% в порівнянні з іншими концепціями тракторів в цьому класі к.с. Повнорозмірна рама з двома керованими осями забезпечує точне та комфортне керування.

Велика кабіна з чотириточковою підвіскою

При розробці тракторів серії XERION 12 ключовим пріоритетом був комфорт водія, а також ефективна передача тягового зусилля, що не шкодить ґрунту. Передня частина кабіни була подовжена на 27 см, що робить її на сьогоднішній день найбільшим командним центром в сегменті тракторів преміум-класу. За рульовою колонкою і на правій А-образній стійці можуть бути встановлені підставки для ніг. Сидіння водія доступне в трьох варіантах зі стандартною оббивкою або опціональною високоякісною бавовняною або шкіряною оббивкою, а також може повертатися на 40°, щоб забезпечити водієві ідеальний огляд навісного обладнання. Система нейтралізації відпрацьованих газів і вихлопна система повністю інтегровані в праву частину шасі під кабіною. У поєднанні з тонкою рульовою колонкою це забезпечує неперевершений круговий огляд. Керування та контроль ключових функцій здійснюється за допомогою ергономічного підлокітника з багатофункціональним важелем керування CMOTION та сенсорного терміналу CEBIS. Це означає, що для всіх тракторів CLAAS потужністю від 125 до 653 к.с., починаючи з ARION 500, тепер доступна уніфікована концепція управління.

Нова чотириточкова підвіска кабіни забезпечує рівень комфорту, раніше невідомий в цьому класі продуктивності. Пом'якшуючи удари та протидіючи коливанням, вона дозволяє водієві повністю сконцентруватися на виконанні роботи, не втомлюючись навіть під час довгого робочого дня. Крім того, кабіна була ще більше відокремлена від шасі, щоб значно зменшити вплив шуму та вібрацій від трансмісії та шасі на водія.

Нова серія XERION 12 пропонує найбільшу кабіну в преміальному класі тракторів XXL і нову чотириточкову підвіску кабіни. Сидіння водія повертається на 40° вправо.

GPS PILOT CEMIS 1200: Автоматичне рульове управління, онлайн-керування завданнями, програми для точного землеробства та багато іншого

Серія XERION 12 поставляється з індивідуальним пакетом для додатків ISOBUS і точного землеробства. Покупці можуть вибирати між автоматичним керуванням за допомогою GPS PILOT з різними сигналами корекції, онлайн і офлайн управлінням завданнями, а також системами точного землеробства з контролем секцій і застосуванням змінних норм внесення добрива (VRA). Всі функції для сучасної, точної та адаптивної роботи доступні в поєднанні з 12-дюймовим терміналом CEMIS 1200, який використовує знайому концепцію управління CEBIS. За допомогою CLAAS connect нові ліцензії або активації можна передавати прямо на термінал в режимі онлайн, так само як і завдання із заздалегідь визначеними коліями і картами внесення з підключених інформаційних систем управління господарством (CLAAS API).

Можливість автоматичного створення декількох контрольних ліній на поле забезпечує подальше підвищення ефективності. Використовуючи записані або імпортовані межі поля, лінії A-B і контури для різних ділянок і секцій поля можна розрахувати і зберегти перед обробкою поля. Ця функція спрощує роботу на полях неправильної форми, оскільки на додаток до основного напрямку роботи можна зберегти кілька послідовностей розворотів на краю поля і закруглених меж поля в якості орієнтирів.

Функція управління технологічними коліями в CEMIS 1200 також значно зменшує робоче навантаження. Технологічні колії позначаються на екрані кольором, а сигнал сповіщає водія про необхідність створення нової технологічної колії. Це означає, що технологічні колії більше не можуть бути пропущені, і водій може повністю зосередитися на оптимальній роботі трактора та навісного обладнання.

Ключові інновації серії XERION 12 з першого погляду:

 • Перевірена концепція з високоміцною рамою на болтах і двома керованими осями для максимальної стійкості і точного керування без бокового переміщення кабіни або впливу на навісне обладнання.
 • TERRA TRAC з чотирма трикутними гусеницями, TRAC зі здвоєними шинами
 • Ефективний, високомоментний шестициліндровий двигун Mercedes-Benz з робочим об'ємом 15,6 л і максимальною потужністю 585 або 653 к.с.
 • Крутний момент до 3100 Нм
 • Концепція низьких обертів двигуна 2.0: максимальна потужність при 1600 об/хв, максимальний крутний момент при 1300 об/хв, частота обертання холостого ходу 650 об/хв
 • Зниження споживання палива на 8-10 відсотків на годину порівняно з іншими концепціями тракторів у цьому класі к.с.
 • 1400 л дизельного палива з центральним паливним баком: рівень заповнення не впливає на розподіл навантаження на вісь
 • Безступінчаста трансмісія CMATIC для максимального комфорту оператора та безкомпромісної довговічності; TRAC з максимальною швидкістю 50 км/год та TERRA TRAC з максимальною швидкістю 40 км/год при 1400 об/хв – обидві унікальні в цьому класі к.с.
 • Гідравліка з трьома насосами, що реагують на навантаження, загальною продуктивністю 537 л/хв
 • Гідравлічна потужність до 140 л/хв для пріоритетних контурів
 • TERRA TRAC: Нові трикутні гусеничні рушії TERRA TRAC 400 від CLAAS Industrietechnik з встановленими на візку середніми парами котків і демпферними блоками між основною рамою та ходовою частиною
 • XERION 12 TRAC: здвоєні шини розміром до 800/70 R42 для більшої опорної поверхні та блокування для колісних тракторів
 • Найбільша кабіна в сегменті тракторів преміум-класу
 • Чотириточкова підвіска кабіни для нового рівня комфорту в преміум-класі тракторів XXL
 • Неперевершений круговий огляд завдяки повністю інтегрованій вихлопній системі та системі очищення вихлопних газів, тонкій А-подібній стійці та тонкій рульовій колонці
 • Сидіння водія може повертатися на 40° вправо і на 10° вліво
 • ДИНАМІЧНЕ КЕРУВАННЯ: вдвічі зменшує кількість обертів керма, необхідних для досягнення повного блокування керма під час польових робіт, та зменшує зусилля на рульовому колесі
 • CEMOS для тракторів, інтегрований в термінал CEBIS
 • Точне землеробство готове: CEMIS 1200, GPS PILOT, ISOBUS, TASK CONTROLLER та багато іншого
Вам сподобався матеріал? Поширте серед друзів!

Популярні товари

Поиск техники и химикатов Поиск

 • Мотоблоки
 • Трактори
 • Комбайни
 • Транспорт
 • Для ґрунту
 • Збирання
 • Уборочная
 • Навантаж.
 • Добрива та полив
 • Причепи
 • Мототехніка
 • Добрива
 • ЗЗР