На Рівненщині завершилось збирання озимого ячменю та гороху
1435
Господарства Рівненської області завершили молотити горох та озимий ячмінь. Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, повідомила 1 серпня пресслужба облдержадміністрації.
В цілому до звітної дати в регіоні обмолочено 25% площ посівів ранніх зернових, з яких зібрано 207,5 тис. тонн зерна нового врожаю.
Зокрема, збирання озимої пшениці проведено на 26 тис. га, з яких намолочено 119,5 тис. тонн зерна, ярого ячменю – на 12,4 тис. га, врожай якого склав 45,4 тис. тонн. Озиме жито обмолочене на 2,1 тис. га, намолочено 5,8 тис. тонн зерна, овес – на 1,5 тис. га, зібрано 3,8 тис. тонн зерна.
Крім того, в області триває збирання озимого ріпаку, яке проведене на 16 тис. га, валовий збір олієнасіння складає 51,21 тис. тонн.
«Плануємо за всіма категоріями господарств зібрати ранні зернові культури зі 195,4 тис. га, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах - 74,2 тис. га. Нагодуємо і себе, і сусідів!», - зазначив В.Коваль.
2144
1134
1481
2982
2346
1884
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів