Agricom Group завершив сівбу озимого жита у двох кластерах
2022-09-23 16:18:38
1681
1681
Господарства Agricom Group, які працюють у Чернігівському та Житомирському кластерах, наразі завершили посівну озимого жита під урожай-2023.
Про це 23 вересня повідомили на офіційній сторінці компанії в мережі Facebook.
Зазначається, що сівба озимої пшениці у філіях групи ще триває.
«Порівняно з минулим роком площі під озимину не змінилися і складають близько 2,4 тис. га», - уточнили в Agricom Group.
Читайте також
19.06.2021>Агробізнес Life
1838
26.01.2024>ЗЗР
3705
19.09.2018>Агробізнес Life
2347
30.06.2022>Агробізнес Life
1929
18.11.2024>Техніка фермера
1479
30.07.2019>Агробізнес Life
2122
04.10.2017>Агробізнес Life
2346
02.06.2020>Агробізнес Life
1884
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів