Agricom Group завершив сівбу озимого жита у двох кластерах
2022-09-23 16:18:38
1683
1683
Господарства Agricom Group, які працюють у Чернігівському та Житомирському кластерах, наразі завершили посівну озимого жита під урожай-2023.
Про це 23 вересня повідомили на офіційній сторінці компанії в мережі Facebook.
Зазначається, що сівба озимої пшениці у філіях групи ще триває.
«Порівняно з минулим роком площі під озимину не змінилися і складають близько 2,4 тис. га», - уточнили в Agricom Group.
Читайте також
17.12.2013>Автотехніка
6958
24.02.2026>Агробізнес Life
1827
24.07.2014>Техніка фермера
4469
26.08.2015>Агробізнес Life
3355
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів