На Донеччині засіяли тільки третину запланованих площ
2022-10-03 14:29:29
1381
1381
Сільськогосподарські підприємства Донецької області провели сівбу озимої пшениці на площі понад 20 тис. га, що складає майже 30% до прогнозованих площ.
Про це 30 вересня повідомила пресслужба Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин ОДА.
Окрім того, в регіоні озимим ріпаком під урожай-2023 засіяно майже 5 тис. га.
Також повідомляється, що в умовах активних бойових дій на Донеччині вже зібрано врожай ранніх зернових та зернобобових культур, ведеться обмолот пізніх зернових та технічних культур.
«Незважаючи на руйнування складських та виробничих приміщень, небезпеку, труднощі з постачанням добрив, посівного матеріалу, палива, з якими щодня стикаються аграрії Донецької області, вони продовжують працювати попри все, забезпечуючи продовольчу безпеку регіону та наближаючи нашу перемогу», - додали в департаменті.
Читайте також
08.02.2019>Автотехніка
11782
10.05.2018>Добрива
3470
25.05.2026>Техніка фермера
1184
02.10.2019>Техніка фермера
5085
14.08.2023>Техніка фермера
2328
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів