На Донеччині засіяли тільки третину запланованих площ
2022-10-03 14:29:29
1378
1378
Сільськогосподарські підприємства Донецької області провели сівбу озимої пшениці на площі понад 20 тис. га, що складає майже 30% до прогнозованих площ.
Про це 30 вересня повідомила пресслужба Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин ОДА.
Окрім того, в регіоні озимим ріпаком під урожай-2023 засіяно майже 5 тис. га.
Також повідомляється, що в умовах активних бойових дій на Донеччині вже зібрано врожай ранніх зернових та зернобобових культур, ведеться обмолот пізніх зернових та технічних культур.
«Незважаючи на руйнування складських та виробничих приміщень, небезпеку, труднощі з постачанням добрив, посівного матеріалу, палива, з якими щодня стикаються аграрії Донецької області, вони продовжують працювати попри все, забезпечуючи продовольчу безпеку регіону та наближаючи нашу перемогу», - додали в департаменті.
Читайте також
30.01.2024>Агроринок
1252
28.01.2019>Добрива
4303
09.07.2021>Агроринок
2353
17.12.2015>Законодавство
5991
08.11.2019>Трактори
3287
30.08.2022>Техніка фермера
1717
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів