Голова "Укрзалізниці" йде у відставку
2023-02-28 09:36:38
964
964
Голова "Укрзалізниці" Олександр Камишін подає у відставку - очолить офіс з євроінтеграції "Укрзалізниці" в Європі.
Про це Камишін повідомив у Telegram.
"369-й день війни. Залізниця продовжує працювати за графіком. А я подаю у відставку.
За спільним рішенням з віце-прем’єром Кубраковим очолю офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі", - написав Камишін.
"Залишаю позицію зі спокійним серцем. Компанія працює чітко і злагоджено. Залишається залізна команда. Тому впевнений, що в компанії і далі все буде добре", - додав він.
Читайте також
04.02.2020>Агробізнес Life
8487
20.06.2019>Комбайни
3117
02.08.2018>Агроринок
4516
11.02.2021>Агробізнес Life
2139
26.08.2015>Агробізнес Life
3355
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів