Окупанти продовжують нищити об'єкти АПК
1296
Уночі 21 липня російські окупанти атакували "Калібрами" агропідприємство в Одеській області − ракети поцілили у склади з зерном та в будівлю, де зберігалася сільгосптехніка.
Як розповіла речниця ОК "Південь" Наталя Гуменюк:

"Ворог продовжує терор і він безперечно пов'язаний із зерновою угодою. Цієї ночі ворог поцілив в агропідприємство на Одещині, де намагався знищити запаси зерна. Безпосередньо (поцілив − ред.) в ангари з його збереження і в підприємство, де зберігалася сільськогосподарська техніка".

Ворог знищив 100 тонн гороху та 20 тонн ячменю, пошкоджено багато сільськогосподарської і рятувальної техніки.
4558
3769
2347
1478
4819
1791
2346
Популярні товари
Поиск техники и химикатов Поиск
Акції дилерів